P0

Fotoreportažai, Kultūra

Apdovanojo originalių eglučių kūrėjus

Avatar

Martynas Vainorius
2019-01-07


Pirmadienio vidurdienį į Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos salę rinkosi įvairių organizacijų atstovai, prisidėję prie to, kad prieš didžiąsias metų šventes šios įstaigos kiemelyje vėl sužibėtų įvairiausios eglutės.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Prie penktus iš eilės metus vykusios iniciatyvos šį kartą prisijungė rekordiškai daug įtaigų – sužibo 35 jų eglutės. Septynios organizacijos savo eglutes čia atvežė visus tuos penkerius metus.

“2017 metais jau atrodė, kad buvo labai daug žmonių. Bet šįkart buvo dar daugiau”, – sakė bibliotekos Regionų bibliotekų ir kultūros vadybos skyriaus vedėja Daiva Nakrošienė.

380 bibliotekos lankytojų balsuodami rinko ir gražiausias eglutes.

“Tačiau nesureikšminame pirmos ar antros vietos, nes tai yra ansamblis ir kiekviena eglutė yra nata. Išmesk vieną ir neskambės. Ir pavienė viena nebus tokia skambanti, kad ir kokia graži būtų”, – sakė D. Nakrošienė.

Tad ir padėkos prizai buvo įteikti visiems dalyviams, buvo padėkota ir bibliotekos techniniam personalui, padėjusiam sukurti eglučių kiemelį.

1 vieta ir išskirtiniai prizai atiteko asociacijai Paupių bendruomenė, antra – Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centrui, trečia – Klaipėdos universitetui. Specialiu bibliotekos prizu apdovanota veterinarijos klinika “Vetema”.


Kultūros straipsnių vidus

2019-01-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt