„Dragūnas” metus pradeda intensyviai

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2019-01-09

Po mėnesio pertraukos Klaipėdos „Dragūnas” savaitgalį pradės antrąjį Lietuvos rankinio čempionato ratą, o kitą savaitę laukia ir Baltijos rankinio lygos susitikimai. Vasaris taip pat žada būti nelengvas.

Ar kelių savaičių pauzė buvo naudinga savo žaidimą sustiprinti siekiančiai uostamiesčio ekipai? Apie tai – rkdragunas.lt pokalbis su komandos vyriausiuoju treneriu Artūru Juškėnu.

Komanda turėjo mėnesio pertrauką tarp oficialių rungtynių. Kaip buvo išnaudotas šis laikotarpis?

A. Juškėnas. rkdragunas.lt nuotr.

Įvairiai. Turėjome bendro fizinio pasirengimo treniruočių su įvairiais treneriais. Per šventes buvo nemažai laisvadienių. Manau, kad visai neblogai išnaudojome tarpą tarp rungtynių, tik, gaila, turėjome mažokai rankinio. Tai šiek tiek baugina ir atotrūkis nuo rankinio matosi treniruotėse. Viskas, atrodo, yra gerai, metame į vartus, bet kartais pamirštame, kad reikia ir įmesti. Tikrai jaučiamas rungtynių stygius. Mums palanki aplinkybė yra tai, kad pirmas dvejas šių metų rungtynes žaisime su Panevėžio ir Utenos komandomis, tad vyrams turi užtekti laiko sugrįžti į varžybų ritmą. O jau kitą savaitgalį lauks gana rimti varžovai.

Šeštadienį laukia pirmosios Lietuvos rankinio lygos antrojo rato rungtynės Panevėžyje su vietos „Grifu“. Kokios rungtynių eigos tikitės?

Mano lūkesčiai dažnai yra kitokie nei tai, kaip pavyksta rungtynės. Turime įrodyti, kad esame stipresni nuo pat pirmųjų minučių. Gali būti, kad rungtynėse Panevėžyje bus gana sunku. Ši komanda turi dvi sudėtis – viena sudėtimi žaidžia išvykose, kita namuose. Jeigu leisime sau pagalvoti, kad esame labai geri ir varžovai vien mūsų vardo išsigąs, turėsime didelių problemų. Tokių atvejų jau turėjome pernai. Jeigu kas nors nepasiseks, galėsime kaltinti tik save.

Prieš Naujuosius metus buvo kalbėta apie silpnąsias komandos ir žaidimo vietas. Ar pavyko susitvarkyti su problemomis?

Pamatysime rungtynėse. Vienaip yra treniruotėse, kitaip rungtynėse. Tačiau nemanau, kad su visomis problemomis susitvarkėme. Būsiu nustebintas, jeigu galėsiu kitos savaitės pabaigoje pasakyti, kad problemos išsisprendė.

Buvo užsiminta ir apie galimus pokyčius komandoje. Ar planuojama keisti „Dragūno“ komplektaciją?

Pateikėme Vokietijos rankinio federacijai užklausą dėl klaipėdiečio rankininko Gyčio Šmantausko. Jis kurį laiką žaidė šioje šalyje. Jeigu bus gautas leidimas, jis papildys mūsų komandą. Daugiau pokyčių neplanuojame. Vis dar neturime traumą besigydančio Luko Vanago, dabar kelias savaites aikštelėje nebus ir Luko Juškėno, kuris gydosi įsisenėjusią kelio traumą.

Kita savaitė bus gana įtempta – laukia trejos rungtynės namuose: iš kurių dvejos – su stipriomis Baltarusijos ir Ukrainos komandomis. Ar jaučiatės pajėgūs gerai sužaisti visas trejas rungtynes?

Kitą trečiadienį žaisime Lietuvos čempionato rungtynes su Utenos komanda, penktadienį ir sekmadienį Baltijos rankinio lygos rungtynes su Minsko SKA ir Zaporožės ZTR.

Turėsime būti pajėgūs. Laukia rimtas sausis, rimti varžovai laukia ir vasario mėnesį. Turėsime gerą krūvį. Neįmanoma nuspėti, kaip rungtynės gali baigtis. Mūsų tikslas yra laimėti kiekvienose. Svarbus uždavinys yra tinkamai sužaisti. Jeigu pavyks iškovoti du ar net keturis taškus žaidžiant su tokiomis komandomis, tai bus labai didelis laimėjimas.

Artimiausių „Dragūno“ namų rungtynių (Taikos pr. 61A, Klaipėda) grafikas:

Sausio 16 d. 19 val. Lietuvos rankinio lygos rungtynės: Klaipėdos „Dragūnas“ – Utenos HC „Utena“.

Sausio 18 d. 19 val. Baltijos rankinio lygos rungtynės: Klaipėdos „Dragūnas“ – Minsko SKA (Baltarusija).

Sausio 20 d. 14 val. Baltijos rankinio lygos rungtynės: Klaipėdos „Dragūnas“ – Zaporožės ZTR (Ukraina).

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Sportas

„Dragūnas“ iškovojo Baltijos rankinio lygos bronzą

Savaitgalį Estijoje vykusiame Baltijos rankinio lygos finalo ketverte vienintelė Lietuvai atstovavusi komanda – Klaipėdos „Dragūnas“ – paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Sportas

Tarptautinio rankinio turnyro trofėjus iškeliavo į Estiją

Rugpjūčio 18-20 dienomis Klaipėdoje vyko jau 23-iasis tarptautinis rankinio turnyras pulkininkui leitenantui Rimantui Baltušiui atminti. Turnyre šiais metais dalyvavo 6 ...
2023-08-21
Skaityti daugiau

Sveikata

Į vyrų sveikatos problemas rankininkai dėmesį atkreipia originaliai

Klaipėdos „Dragūno” rankininkai visą lapkritį traukė sirgalių ir varžovų dėmesį vienu išvaizdos pasikeitimu – didžioji komandos dalis užsiaugino ūsus. Šis ...
2022-11-30
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This