Kriminalai ir nelaimės

Šilutės rajone žuvo mergina, Klaipėdoje vairavo girti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-12


Penktadienį Šilutės rajone įvyko žmogaus mirtimi pasibaigusi avarija, o Klaipėdoje dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko kelios avarijos, per kurias apgadinti kelio ženklai. Tuo metu avarijoje Palangoje nukentėjo vyras.

Penktadienį apie 15. 40 val. Sakūčių kaime automobilis „Peugeot 207“, kurį vairavo 22 metų mergina, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Avarijos metu nukentėjo vairuotoja, kuri be sąmonės buvo pristatyta į Klaipėdoje ligoninę, tačiau joje netrukus mirė.

Ridas TV “Facebook” nuotr.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį,  apie 0.14 val. Klaipėdoje, Naujojo Sodo ir Naujojo Uosto g.sankryžoje automobilis “VW Jetta” nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į šviesoforą bei apgadino jį ir kelio ženklą bei gėlių vazonus. Nustatyta, jog automobilį vairavo 30-metis, kuriam nustatytas 1,76 prom. girtumas. Vyras sulaikytas.

Po keliolikos minučių pranešta, kad Jono g. važiuoja automobilis “Opel Signum”, vairuojamas irgi galimai neblaivaus asmens. Pareigūnai sustabdė minėtą automobilį Pilies-Minijos-Sausio 15-osios g. sankryžoje, sukantį link Minijos g. Posūkyje vairuotojas dar kliudė kelio ženklus ir bandė važiuoti toliau.

Minijos g. sustabdžius automobilį, 38 metų vairuotojui nustatytas 2,20 prom. girtumas, jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Avarija įvyko ir Palangoje.

Penktadienį apie 17.45 val. Klaipėdos pl. ir Malūno g.sankryžoje automobilis “Honda Civic”, kurį vairavusi 50-metė moteris, degant žaliam šviesoforo signalui, suko į kairę. Tuo pat metu, degant žaliam šviesoforo signalui, per perėją ėjo 70-metis vyras, kurį “Honda Civic” partrenkė. Sužeistajam nustatyti dviejų šonkaulių lūžiai ir kairės rankos piršto išnirimas. Ar vairuotoja buvo blaivi, nepranešama.

Tuo metu irgi Palangoje apie 19.20 val. Darbėnų kelyje sustabdytas automobilis “Renault Megane”, kurį vairavo 55 metų vyras. Jam alkoholio matuokliu nustatytas 2,11 prom. girtumas, vairuotojas sulaikytas.


2019-01-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt