Fotoreportažai, Sportas

“Dragūnas” metus pradėjo pergale

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-12


Klaipėdos „Dragūnas“ šeštadienį išvykoje Lietuvos rankinio lygos rungtynėse nugalėjo Panevėžio „Grifo“ komandą – 30:20 (16:10). Tai buvo pirmosios po mėnesio pertraukos sužaistos „Dragūno“ rungtynės.

rkdragunas.lt nuotr.

Komandos vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas neslėpė, kad jo nuomonė apie rungtynes yra nevienareikšmė.

„Rezultatas lyg ir nieko, bet žaidimas nėra kokybiškas, darome klaidas, kurios kartojasi. Bėda, kad patys prisidarėme sau lygioje vietoje problemų. Antrojo kėlinio pradžia buvo gera, tačiau buvo įtampos, nes negalėjome susikurti didesnio pranašumo“, – komentavo A. Juškėnas.

„Dragūno“ kitą savaitę laukia trejos rungtynės Lietuvos ir Baltijos rankinio čempionatuose. Padėtį kiek apsunkino tai, kad per rungtynes Panevėžyje komandai padėti negalėjo net 4 žaidėjai. Traumas gydosi Arvydas Bučius ir Lukas Juškėnas, darydamas pratimą pasitempė riešą ir negalėjo rungtyniauti Karolis Stropus, o rungtynių metu dėl praskelto antakio žaisti nebegalėjo Lukas Simėnas.

„Galima sakyti, kad likome be pusiau kairiojo krašto žaidėjų, tačiau tikiuosi, kad Stropus ir Simėnas greitai sugrįš. Gerai tai, kad prieš Baltijos rankinio lygos rungtynes dar žaisime su „Utena“. Tai bus šansas daugiau pažaisti Stropui ir Simėnui prieš Baltijos lygos rungtynes“, – sakė A. Juškėnas.

Artimiausių „Dragūno“ namų rungtynių (Taikos pr. 61A, Klaipėda) grafikas:

Sausio 16 d. 19 val. Lietuvos rankinio lygos rungtynės: Klaipėdos „Dragūnas“ – Utenos HC „Utena“.

Sausio 18 d. 19 val. Baltijos rankinio lygos rungtynės: Klaipėdos „Dragūnas“ – Minsko SKA (Baltarusija).

Sausio 20 d. 14 val. Baltijos rankinio lygos rungtynės: Klaipėdos „Dragūnas“ – Zaporožės ZTR (Ukraina).

STATISTIKA

„Dragūnas“: Deividas Virbauskas – 8 įvarčiai, Gabrielius Virbauskas ir Benas Butkus – po 5, Laurynas Simonavičius ir Karolis Bliuvas – po 4, Alain Romeo Eyebe II – 2, Lukas Simėnas ir Modestas Vaitekūnas – po 1 įvartį.

„Grifas“: Egidijus Narakas – 6 įvarčiai, Paulius Linkevičius – 4, Justas Totūraitis ir Evaldas Vėta – po 3, Marius Gvergždys, Erikas Vilkoicis, Karolis Dainys ir Mindaugas Rutkauskas – po 1 įvartį.


2019-01-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt