Transportas

Įdiegtos pirmosios LED juostos (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-12


Klaipėdos savivaldybė praneša, kad Herkaus Manto ir Liepų g. sankryžoje įdiegtos pirmosios LED juostos, kurios atkartoja šviesoforų signalus.

Jei LED juostos pasiteisins, jos bus diegiamas ir kitose miesto sankryžose. Savivaldybės nuotr.

Saugaus eismo komisijos posėdyje, siekiant padidinti pėsčiųjų saugumą, buvo nuspręsta įrengti šviečiančias LED juostas kelių eismo šviesoforais valdomose pėsčiųjų perėjose, kur dideli pėsčiųjų srautai. Esą ši priemonė turėtų atkreipti pėsčiųjų dėmesį ir padidinti jų saugumą, mat didelė dalis žmonių, kirsdami važiuojamąją kelio dalį, naudojasi mobiliaisiais telefonais.

Pranešama, kad juostos jungiamos tiesiai prie šviesoforo maitinimo, veikia vienoje sistemoje su šviesoforais ir jų valdikliais, veikia esant –40 + 60 C temperatūrai, yra atsparios vandeniui, smūgiams.

Teigiama, jog taip patobulintas sankryžos šviesoforų veikimas bus toliau stebimas ir, jeigu pasiteisins, bus diegiamas kitose miesto sankryžose.


2019-01-12

Vienas komentaras apie “Įdiegtos pirmosios LED juostos”

  1. Ir kas blogiausia, už šį marazmą sumokėta 14 tūkstančių eurų. Gal gana tratinti mūsų pinigus!? Tur4tum4t =inoti, kad naudotis mobiliaisiaisper4josi draudžuiama. O kas bus, jei suges sinchronizatorius su šviesoforu? Nebėr kur daugiau mieste pinigų dėti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt