P0

Transportas

Juodkrantėje matuos vidutinį greitį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-15


Neringos savivaldybė pranešė sulaukusi informacijos iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos, kad šiais metais Juodkrantėje bus įrengta vidutinio greičio matavimo sistema.

Vidutinio greičio matavimo sistemą planuojama įdiegti 50-yje valstybinės reikšmės kelių ruožų. Atsižvelgiant į Neringos savivaldybės prašymą, kaip bandomasis ruožas įtraukta ir atkarpa Juodkrantės gyvenvietėje (vieta bus tikslinama projektavimo metu).

Dėl šios saugaus eismo priemonės įrengimo Neringos savivaldybė kreipėsi praėjusių metų lapkritį, įvertindama Nuolatinės saugaus eismo komisijos sprendimą bei Juodkrantės gyventojų prašymus ir pasiūlymus.

Pasiūlymą įrengti matuoklius išreiškė L. Rėzos gatvės, išsiskiriančios intensyviu tranzitiniu transporto priemonių eismu, gyventojai. Vėliau tokiam pasiūlymui pritarta ir susitikimo su Juodkrantės gyventojais metu.

Tikimasi, kad vidutinio greičio matuoklių įrengimas sudrausmins leistino greičio nesilaikančius vairuotojus.


2019-01-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt