Regionas

VTEK: neringiškis įstatymo nepažeidė, palangiškis – pažeidė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-17


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) praneša vienbalsiai nusprendusi, kad Neringos savivaldybės administracijos direktorius Algimantas Vyšniauskas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimo metu nenustatyta, kad savivaldybės tarybos sprendimas, kuriuo patvirtinamas aktualus socialinio būsto, kaip savivaldybės būsto dalies, sąrašas, būtų tiesiogiai ir akivaizdžiai susijęs su A.Vyšniauskui artimo asmens privačiais interesais, todėl VTEK neturi pagrindo teigti, kad jis būtų veikęs interesų konflikto situacijoje, kai raštu kreipėsi į merą teikti minėtojo sprendimo projektą.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu.

Tuo metu tirdama gautą skundą dėl buvusios UAB „Palangos renginiai“ stebėtojų tarybos nario Laimučio Kondrato veiksmų, VTEK konstatavo, jog jis pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

“Nustatyta, kad L. Kondratas įstatyme nustatyta tvarka ir terminais nepateikė privačių interesų deklaracijos, kurioje būtų nurodęs tuo metu UAB  „Palangos renginiai“ ir VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centro stebėtojų tarybose eitas pareigas”, – rašoma VTEK pranešime spaudai.


2019-01-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt