P0

Sportas

Ištirpdė trečdalį “Neptūno” skolos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-18


Krepšinio klubas „Neptūnas“ skelbia, kad per metu naujieji jo dalininkai beveik trečdaliu sumažino senosios valdžios paliktą finansinę naštą. Skolos sumažėjo 389 tūkst. eurų – nuo 1,2 mln., iki 814 tūkst.

Klubo pranešime teigiama, kad bendras skolos dydis 2017-ųjų pabaigai buvo gerokai didesnis nei numanyta.

Manto Bučnio nuotr.

„Tas pirmasis pusmetis, kuomet perėmėme komandos valdymą, buvo tiesiog išgyvenimo laikotarpis, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ teigė dalininkų atstovas Sigitas Ambrazevičius. – Dabar mes stabiliai, planuotai ir pagal finansines galimybes vykdome savo veiklą. Skaičiai rodo, kad viskas vyksta pagal planą.“

Didžiąją dalį likusios skolos, tai yra apie 621 tūkst. eurų, sudaro paskolos dalininkams, fiziniams ir juridiniams asmenims. Klubas tikisi, kad likusią skolos dalį pavyks pilnai padengti per artėjančius 30–36 mėnesius.

2018–2019 metų sezono žaidėjų atlyginimams skirtas biudžetas, įskaičiuojant ir neseniai įsigytą Deivydą Gailių, yra 920 tūkst. eurų (pilna suma, kurioje įskaičiuoti ir mokesčiai valstybei, ir agentams).

Anot pranešimo, D. Gailius buvo įsigytas pritraukiant papildomus rėmėjus.

„Visų pirma, tai turime išlaikyti stabilius finansus. Mes išsigryninome veiklas – dabar visa administracija žino, kas ką daro, ką bei už kiek perka. Dabar klubas gyvena taupiai, bet racionaliai“, – teigė S. Ambrazevičius.

Anot pranešimo, uostamiesčio klubas sulaukė užsienio komandų dėmesio bei pasiūlymų paleisti lyderius už solidžias išpirkas, tačiau vadovybės pozicija šiuo klausimu yra kategoriška – stabilumas ekipos sudėtyje bei jokio bandymo pasipelnyti iš žaidėjų perleidimo kitoms komandoms.

„Norisi, kad sirgaliai šiuo klausimu būtų ramūs bei galėtų neabejodami ir toliau stipriai palaikyti „Neptūną“. Norime užkirsti kelią įvykiams, kurie klube vyko praėjusiuose sezonuose“, – teigė „Neptūno“ klubo direktorius Vilius Sukonas.

Klubas praneša, kad per praėjusius metus stipriai išaugo 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) parama. 2016 m. – ji sudarė 4566,22 Eur; 2017 m. – 4699,31; 2018 m. – 8220,29 Eur.

2018 metais Klaipėdos miesto savivaldybė klubui skyrė 791 tūkst. eurų. Teigiama, kad dalį šių pinigų klubas skiria dublerių ekipai bei V. Knašiaus krepšinio mokyklos komandai, kuri dalyvauja Regionų krepšinio lygoje.


  2019-01-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt