P0

Politika, Svarbu

Eligijus Masiulis – už borto (1)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-01-21


Klaipėdos apygardos rinkimų komisijai jau atlikus didžiąją darbo dalį tikrinant rinkimuose pasišovusių dalyvauti politinių darinių ir savarankiško kandidato Eligijaus Masiulio pristatytus parašus, aiškėja, kad, ko gero, rinkimuose negalės dalyvauti tik šis reikalų su teisėsauga dabar turintis politikas.

Preliminariais duomenimis, iš 911, kuriuos pristatė Eligijus Masiulis, tinkami yra tik 755. Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak šios komisijos pirmininko Adolfo Gritėno, pirmadienį iki 15 val. buvo neperžiūrėti ir nesuskaičiuoti tik keturių partijų atnešti parašai – Liberalų sąjūdžio, Lietuvos socialdemokratų, Lietuvos socialdemokratų darbo ir Lietuvos centro partijų.

“Iš visų iki tol patikrintų preliminariai parašų trūksta tik Eligijui Masiuliui”, – sakė A. Gritėnas.

Norint dalyvauti rinkimuose Klaipėdos mieste reikėjo surinkti mažiausiai 870 rinkimų teisę turinčių klaipėdiečių parašų. Preliminariais duomenimis, iš 911, kuriuos pristatė E. Masiulis, tinkami yra tik 755.

E. Masiulio komentaro gauti nepavyko – jis į skambutį neatsiliepė.

Parašų lapus Klaipėdoje buvo pasiėmę kandidatus į miesto Tarybą norintys kelti Darbo partija, Lietuvos centro partija, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Lietuvos socialdemokratų darbo partija, Lietuvos socialdemokratų partija, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos žaliųjų partija, partija „Tvarka ir teisingumas“, politinė partija Rusų aljansas, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partija bei rinkimų komitetai „Mano Klaipėda“, „Rusakalbė Klaipėda“, „Titov ir teisingumas“, „Už pokyčius Klaipėdoje“ bei „Vytautas Grubliauskas ir komanda“.

Mero posto be E. Masiulio nori siekti dar 12 kandidatų: rinkiminių komitetų atstovai Vytautas Grubliauskas, Artūras Žalys, Viačeslavas Titovas, Kazys Paulikas. Partijos kelia šiuos kandidatus: Liberalų sąjūdis – Simoną Gentvilą, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – Arvydą Vaitkų, Lietuvos centro partija – Niną Puteikienę, Lietuvos socialdemokratų partija – Benediktą Petrauską, Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai – Agnę Bilotaitę, Lietuvos žaliųjų partija – Modestą Nugarą, „Tvarka ir teisingumas“ – Liną Šukytę-Korsakę, Darbo partija – Beną Šimkų.


2019-01-21

Vienas komentaras apie “Eligijus Masiulis – už borto”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt