P0

Fotoreportažai, Švietimas

Besmegeniai džiugino mažuosius klaipėdiečius

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-01-22


Antradienio rytą, spaudžiant maloniam šaltukui, pietinėje miesto dalyje išdygo Besmegenių alėja, į kurią sugužėjo būriai mažųjų klaipėdiečių.

Tai antrus metus iš eilės Vaikų laisvalaikio centro – klubo „Draugystė” organizuojamas renginys, kurio tikslas, pasak renginių organizavimo mokytojo Egidijaus Vaškelevičiaus, yra ne tik sukviesti mažuosius uostamiesčio švietimo įstaigų auklėtinius kartu pasibūti, bet ir padaryti šventę vietos bendruomenei, pakelti nuotaiką praeiviams.

Šiemet renginy užsiregistravo dalyvauti 12 švietimo įstaigų bei visi „Draugystės” klubo nariai, kuriems atskiras renginys numatytas po pietų.

O ryte pasidžiaugti pačiais įvairiausiais besmegeniais, sukurtais iš kartono, popieriaus, plastmasės, skubėjo darželinukai iš „Pingvinuko”, „Aitvarėlio”, „Alksniuko”, pradinukai iš  H. Zudermano mokyklos ir kitų aplinkinių ugdymo įstaigų. Jie, padedami auklėtojų ir tėvelių, patys ir kūrė visus šiuos besmegenius.

Beje, tradicinių besmegenių iš sniego buvo vos keli, mat antradienio sniegas tam nebuvo tinkamas. O vienas iš besmegenių net užsikabarojo į medį.

Smagiai nusiteikę vaikai kartu sušoko Besmegenių šokį, ėjo ratelius, o kad nesušaltų buvo vaišinami karšta arbata.

Pasak organizatorių, iš viso alėjoje turėtų atsirasti iki 200 besmegenių.

Palmiros Mart nuotr.


  2019-01-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt