P0

Kriminalai ir nelaimės

Tramdant girtą vairuotoją, panaudojo elektrošoką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-22


Policija ir vėl praneša apie nedrausmingus, girtus vairuotojus. Tramdant vieną iš jų, pareigūnams teko griebtis net elektrošoko.

Antradienio naktį apie 1.40 val. Klaipėdoje, Rimkų g., nuo kelio nuvažiavo automobilis “Opel zafira”. Automobilyje žmonių nebuvo, tačiau netoliese pareigūnai pastebėjo vaikštinėjantį vyrą. Asmuo iš įvykio vietos bandė pabėgti, tad buvo panaudoti kovinių imtynių veiksmai, uždėti antrankiai. Sulaikytas 33 metų vyras, kuriam nustatytas 2,13 prom. girtumas.

Vyriškis tarnybiniame automobilyje elgėsi agresyviai ir atsigulęs ant galinės automobilio sėdynės kojomis spardė tarnybinio automobilio lango stiklą bei apdailas. Tramdant agresyvų asmenį, pareigūnams teko panaudoti elektrošoką.

O pirmadienio rytą girtas (1,72 prom.) 30-metis Kretingalėje automobiliu VW Golf  įvažiavo  į griovį. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 


  2019-01-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt