P0

Kultūra

„Paryžiaus katedra“ sugrįžta su naujais atlikėjais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-28


Į didžiąsias Lietuvos scenas sugrįžtantis miuziklas „Paryžiaus katedra“  kovo 1 d. bus rodomas Klaipėdoje, Žvejų rūmuose.

Jau daugiau nei 10 metų rodomame miuzikle debiutuoja atlikėjos Miglė Pivoriūnaitė ir Gabrielė Bielskytė, kuriančios Esmeraldos vaidmenį. Ramūno Marcinkaus režisuotame miuzikle personažus dar kuria Povilas Meškėla, Raimondas Baranauskas, Deividas Norvilas, Egidijus Bavikinas, Mindaugas Zimkus, Viktoras Malinauskas, Akvilė Garbenčiūtė.

Viktoro Hugo romano „Paryžiaus katedra“ motyvais sukurtas muzikinis pasakojimas puikiai atskleidžia amžinos kovos tarp gėrio ir blogio, meilės ir neapykantos peripetijas.

„Išgirdęs „Paryžiaus katedros“ muziką pagalvojau, kad palaiminti tie, kurie gali atlikti tokią gražią muziką. Mano svajonė išsipildė su kaupu – jau 10 metų dainuoju šiame miuzikle ir labai tuo džiaugiuosi. Ši muzika vis dar jaudina mano širdį, ir taip leidžia man pasiekti ir visų klausytojų širdis”, – pranešime spaudai cituojamas baritonas Raimondas Baranauskas.

Atlikėja Miglė Pivoriūnaitė atvirauja: „Pirmą kartą klausydama šio miuziklo, pasijaučiau stebuklingai nukelta į tuos laikus Prancūzijoje. Muzika, vaizdas, šokis, jausmai – viskas susipina į tobulą reginį. Džiaugiuosi, kad įkūnydama Esmeraldą, kartais ryžtingą, o kartais viliojančią, galiu atskleisti savo meilę muzikai. Kiekvieną rytą keliuosi su mėgstamiausia šio miuziklo daina ,,Aš čigonė“, kuri mane yra tiesiog užbūrusi.“


  2019-01-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt