P0

Uostas ir jūra

„Klaipėdos nafta” išsirinko naujus konsultantus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-29


Valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta“ (KN) pranešė, kad išsirinko tarptautinius ekspertus, kurie konsultuos rengiant naują bendrovės 10 metų veiklos strategiją. KN skelbtą konsultantų konkursą laimėjo visame pasaulyje veikianti bendrovė „Roland Berger“.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Dabartinė KN verslo strategija galioja iki 2020 metų, todėl bendrovė pradėjo rengti naujo dešimties metų laikotarpio – iki 2030 metų – strategiją.

„Ateityje numatome ambicingą plėtrą globalioje rinkoje. Siekdami išnaudoti sukauptą patirtį Klaipėdoje ketiname vystyti kitus SGD terminalus įvairiuose žemynuose, tapti išvystytų terminalų dalininkais bei teikti operavimo ir priežiūros paslaugas. Todėl kuriant strategiją reikalinga informacija ir vertinimai apie geriausių pasaulio infrastruktūros įmonių patirtį, siektiną grąžą akcininkams bei rizikų valdymą. Renkantis konsultantus mums buvo svarbios ne tik jų technologinės žinios, bet ir verslo vadybos kompetencijos, įsigilinimas ir į pasaulinį, ir į Lietuvos kaimyninių šalių kontekstą. Be to, atsižvelgėme ir į ekonominį konkurso dalyvių teikto pasiūlymo vertės naudingumą“, – pranešime spaudai cituojamas Mindaugas Jusius, KN generalinis direktorius.

KN vadovas pažymi, kad konkursą laimėjusi „Roland Berger“ bendrovė iš kitų išsiskyrė geru pasaulinių dujų ir naftos verslo sektoriaus tendencijų išmanymu, giliu KN aktualaus regioninio konteksto supratimu.

Uosto vidus kompas

Konkurse dalyvavo šeši dalyviai iš Lietuvos ir kitų Europos šalių, kuriuos vertino KN darbuotojų komisija, sudaryta iš pirkimų, finansų bei verslo analizės padalinių atstovų. Vykdytą pirkimą stebėjo ir Viešųjų pirkimų tarnybos specialistai, su kuriais buvo aptarta pirkimo vykdymo eiga.

Tikimasi, kad nauja KN strategija bus parengta šių metų pirmąjį ketvirtį.


2019-01-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt