P0

Uostas ir jūra

Vėl paskelbė laivo statybos konkursą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-29


„Smiltynės perkėla“ paskelbė naują viešąjį tarptautinį konkursą, kurio metu bus ieškoma, kas galėtų pastatyti laivą,  kuris plaukiotų iš Klaipėdos į Nidą.  Tikimasi, jog sėkmingai įvykus konkursui, jau nuo kitų metų sezono pradžios šis reisas bus atnaujintas ir norintieji į Nidą galės keliauti nauju, didesniu bei moderniu laivu.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Vienas iš esminių keliamų reikalavimų naujajam laivui – jis būtų erdvesnis ir talpinti du kartus daugiau keleivių nei anksčiau plaukiojęs katamaranas “Smiltynė”. Pirkimo sąlygose numatyta, jog uždarame salone turėtų būti ne mažiau 160 vietų keleiviams, o bendrai jame galėtų tilpti nuo 230 iki 250 keleivių. Laivas būtų dviejų denių, viršutinis atviras, skirtas apžvalgai. Laive taip pat turi tilpti ne mažiau nei 60 dviračių.

„Mūsų įmonė yra vandens maršruto Klaipėda-Juodkrantė-Nida pradininkė. Per keletą metų, kai vykdėme šį reisą, pastebėjome, kad jį itin pamėgo poilsiautojai, todėl tęsti jį – mūsų strateginis tikslas. Tačiau turime užtikrinti ir kitus svarbius dalykus – perkėlimo kokybę ir efektyvumą. Kadangi senasis katamaranas jau neatitiko mūsų klientų lūkesčių, priimtas sprendimas įsigyti naują laivą. Būtent jis ir užtikrins, kad keleiviai jaustųsi komfortabiliai ir vienu metu galėtume perkelti didesnį jų kiekį“, – pranešime spaudai cituojamas „Smiltynės perkėlos“ generalinis direktorius Darius Butvydas.

Anot įmonės vadovo, buvo tikėtasi šį maršrutą atnaujinti dar šį sezoną. Tam 2018-ųjų rudenį buvo paskelbtas viešasis konkursas, tačiau gamintojams pateikus per didelę kainą teko jį nutraukti.

„Suprantame šio reiso svarbą visam regionui, tai yra itin patogus maršrutas vykstantiems poilsiauti į Kuršių neriją. Savo planų tikrai neatsisakome, tai yra vienas iš svarbiausių mūsų veiklos prioritetų. Tad atsižvelgdami į aplinkybes, kaip įmanoma greičiau paruošėme naujas pirkimo sąlygas bei paskelbėme konkursą“, – teigia D. Butvydas.


  2019-01-29

  Vienas komentaras apie “Vėl paskelbė laivo statybos konkursą”

  1. AvatarEglė (IP: 78.57.193.166)

   Ir kiek tarša sumažetu Kuršių nerijoje. kokia atrakcija turistams ir vietiniams Klaipėdieičams. tik kainos buvo labai didelės.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt