Miestas, Svarbu

Žada naktimis nebetriukšmauti (2)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-01-29


Aktyvus klaipėdietis išaiškino, kad pastaruoju metu naktimis apie 2 valandą nakties jį iš miegų pakeliantį ir iki pat Sausios 15-osios gatvės sklindantį triukšmą skleidžia Šilutės plente įsikūrusios savivaldybės valdomos AB “Klaipėdos energija” katilinė.

Naktį su atvykusiais policijos pareigūnais bendravę “Klaipėdos energijos” darbuotojai pripažino, kad triukšmaujama, nes vyksta katilo valymo darbai. Įmonės vadovas Antanas Katinas “Atvirai Klaipėdai” pažadėjo, kad daugiau taip neturėtų nutikti, nes ir iki šiol tokius būtinus darbus buvo nurodyta vykdyti iki ramybės laiko.

“Jau ne pirmą naktį, apie 2-2.30 val. girdimas triukšmas – labai galingas kalimas – pakėlė iš lovos ieškoti to triukšmo šaltinio. Pirmą kartą nepavyko, nes triukšmas nustojo bevažiuojant. Šį kartą triukšmo šaltinis surastas, tik priežastis liko neaiški. Vietoje sutikau policijos pareigūnus, kurie atvyko į vietą gavę gyventojų skambutį, tačiau paklausus jų iš kur triukšmas, tegavau atsakymą, kad tretiesiems asmenims informacijos teikti negalime”, – “Atvirai Klaipėdai” parašė klaipėdietis Mindaugas, atsiuntęs ir filmuotą medžiagą iš įvykio vietos.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Andromeda Grauslienė patvirtino, kad patruliai į “Klaipėdos energiją” buvo atvykę gavus skundą dėl triukšmo. Jiems čia buvo paaiškinta, kad atliekami katilo valymo darbai. Darbuotojams sureagavus į pastabą patruliai išvyko.

Tokia informacija antradienį tapo staigmena “Klaipėdos energijos” generaliniam direktoriui A. Katinui – jis pripažino, kad apie policijos vizitą darbuotojai jo nebuvo informavę.

“Iš tiesų nuolat valome katilus, tačiau yra duotas nurodymas tai padaryti iki 21-22 valandos. Katilas, deginantis dujas ir mazutą, per parą turi būti išvalytas apie tris kartus naudojant šratvalę. Perklausiu gamybos vadovą, kodėl čia taip nutiko. Esame socialiai atsakinga įmonė, tad tikrai atkreipsiu dėmesį, kad ramybės valandomis darbuotojai to nebedarytų”, – žadėjo A. Katinas.


2019-01-29

2 komentarai apie “Žada naktimis nebetriukšmauti”

  1. Na jau, kad tik AB- ,,Klaipedos energija” – socialiai atsakinga. Kokiu klausimu besikreipsi, nuo jų , kaip nuo žąsies vanduo. Monopilistas, o ne socialiai atsakinga įmonė.

  2. Na, smagumėlis ir tiek. Kam čia miegot, klaipėdiečiai prie dvoko jau priprato, savivaldybės įmonė prie naktinio triukšmo miegot pratina. Keisti užsiėmimai naktimis. O jei žmogus nebūtų suradęs triukšmautojų ir policijos pakvietęs? Faktas užfiksuotas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt