P0

Verslas

Klaipėdos „Spiečius” vilioja verslininkus (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-30


Šių metų sausį uostamiestyje duris atvėrė jau penktasis „Versli Lietuva“ bendradarbystės centras „Spiečius“.

Pranešama, kad naujajame bendradarbystės centre Klaipėdoje įkurta 12 darbo vietų ir papildomos erdvės darbui smulkaus ir vidutinio verslo atstovams, kurie pasirašo nemokamos narystės 1 metų trukmės sutartis su „Versli Lietuva“.

„Spiečiaus“ centre uostamiestyje vienu metu galės reziduoti apie 30 verslininkų.

Pranešime teigiama, kad jei pernai Lietuvoje smulkaus ir vidutinio verslo apyvartos augimas siekė vidutiniškai 12 proc., tai skirtinguose regionuose veikiančių „Spiečiaus“ rezidentų apyvarta augo net 81 proc.

Šios verslumo skatinimo koncepcijos vertę atspindi trečius metus stebimi „Spiečiaus“ rezidentų veiklos rezultatai – auganti  apyvarta, nauji partneriai, nauji klientai užsienyje bei pritrauktos investicijos.

Iš viso per 2018 metus Lietuvoje veikiančiuose bendradarbystės centruose „Spiečius“ rezidavo apie 100 pradedančiųjų ir smulkių verslininkų, juose teikiamomis verslumo pradžios ir plėtros paslaugomis (tam skirtuose informaciniuose renginiuose ir mokymuose) pernai pasinaudojo per 1900 Lietuvos regionuose veikiančių verslininkų.

Pasak „Versli Lietuva“ generalinės direktorės Dainos Kleponės, didžioji dalis organizacijos verslumo plėtros veiklų yra nukreipta į Lietuvos regionus, todėl išsiplėtus bendradarbystės centrų „Spiečius“ tinklui pagrindinės verslumo skatinimo veiklos regionuose šiuo metu koncentruojasi ten, kur veikia šios verslą buriančios bendradarbystės erdvės – Alytuje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje ir Klaipėdoje.

Planuojama, kad 2019 metais duris atvers dar 2 bendradarbystės centrai skirtinguose šalies regionuose.

 


  2019-01-30

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos „Spiečius” vilioja verslininkus”

  1. AvatarPovilas (IP: 78.57.193.166)

   Šaunuoliai. Kaip smagu girdėti, kad kažkas vyksta ne tik Vilniuje.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt