P0

Svarbu, Sveikata

Gripas Klaipėdoje nusinešė 10-metės gyvybę (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-01-31


Klaipėdoje įsisiautėjęs gripas pasiglemžė pirmąją mažametę auką – 10-metę klaipėdietę. Ji trečiadienį mirė Klaipėdos vaikų ligoninės reanimacijos skyriuje.

Tai  Atvira Klaipėdai” patvirtino ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotoja gydymui Diana Vaitkevičiūtė.

Į Vaikų ligoninę mergaitė buvo atvežta greitosios pagalbos automobiliu apie 9.15 val trečiadienį. Martyno Vainoriaus nuotr.

Mergaitė buvo atvežta vakar ryte, po 9-os valandos greitosios medicinos pagalbos automobiliu. Ji buvo paguldyta į reanimaciją, ten jai sutriko širdies veikla, buvo gaivinama, bet atgaivinti nepavyko, mirė maždaug po dviejų valandų”, – sakė ji.

Medikės teigimu, mergaitė į ligoninę buvo pristatyta labai sunkios būklės, su sutrikusia kraujotaka, ištikta šoko.

Gydytoja nebuvo linkusi spėlioti, ar tėvai neuždelsė, kreipdamiesi į medikus.

Buvo naktis, gal nelabai suprato, negalėčiau pasakyti, kaip ten buvo”, – sakė ji.

Paklausta, kiek šiuo metu Vaikų ligoninėje gydoma mažųjų ligoniukų su gripo diagnoze, pavaduotoja teigė tikslaus skaičiaus pasakyti negalinti.

Šią savaitę ypatingai padaugėjo, nežinau net kiek kartų, bet dauguma besigydančių vaikų yra su gripo ar virusinių infekcijų diagnozėmis”, – sakė gydytoja.

Skelbiama, jog iš viso nuo gripo komplikacijų Klaipėdoje jau mirė trys žmonės. Kiti du mirusieji buvo vyresni nei 50-ties metų amžiaus.


2019-01-31

Vienas komentaras apie “Gripas Klaipėdoje nusinešė 10-metės gyvybę”

  1. Jei jau žmonės nuolat gąsdinami gripu ir mirtimis nuo jo, būtina labai aiškiai nurodyti, ar tai sveiki žmonės, ar turintys kažkokių lėtinių ligų. Viskas daroma panikai skleisti, skiepų bizniui palaikyti. Žurnalistų užduotis būtų sužinoti kuo tikslesnes mirčių priežastis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt