Organizuotos grupės nariai susitiks teisme

Kriminalai ir nelaimės

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Policija praneša baigusi dar vieną tyrimą dėl labai didelių kiekių narkotikų platinimo.

Du su organizuotu nusikalstamumu siejami ir ne kartą teisti klaipėdiečiai sulaikyti 2018 m. vasarą po ilgalaikio uostamiesčio kriminalistų tyrimo.

Kaltinamųjų išsinuomotose gamybinėse patalpose policijos pareigūnai aptiko didelius kvaišalų kiekius – apie 400 g kokaino, apie 50 g kanapių dervos, heroino, taip pat įrankius bei priemones narkotinėms medžiagoms fasuoti ir pakuoti. Sulaikytųjų gyvenamosiose vietose per kratas taip pat rasta narkotikų, netikrų pinigų bei ribojamų dopingo medžiagų.

Įtariama, kad asmenys neteisėtai disponavo ir platino narkotikus organizuotoje grupėje, t. y. pasiskirstę užduotimis ir vaidmenimis. Kaltinamiesiems talkino vieno jų sugyventinė – jau kartą už netikrų pinigų realizavimą dideliais kiekiais ir melagingų parodymų davimą teista Klaipėdos miesto gyventoja.

Baudžiamojon atsakomybėn taip pat buvo patraukti trys narkotines medžiagas įsigiję asmenys: vienam pareikštas kaltinimas dėl kvaišalų laikymo, o dviejų atžvilgiu ikiteisminis tyrimas nutrauktas nereabilituojančiais pagrindais.

Prokuroro sprendimu laikinai apribotos įtariamos nusikalstamos veikos organizatoriaus nuosavybės teisės į butą, 2 didelės vertės automobilius bei grynuosius pinigus. Jis suimtas.

Kitiems kaltinamiesiems paskirtos skirtingos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra, 5 000 Eur užstatas, rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei dokumentų paėmimas.

Neteisėtai tam tikromis dopingo medžiagomis disponavę asmenys patraukti administracinėn atsakomybėn.

Byla su kaltinamuoju aktu perduota Klaipėdos apygardos teismui.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais baudžiama laisvės atėmimu nuo 10 iki 15 metų.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=I5S4NHGILGg”][/vc_column][/vc_row]

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėdos valdžia bando prisiimti svetimus nuopelnus*

Šį šeštadienį sukanks metai, kai uostamiesčio vairą perėmė dabartinė valdžia. Norėtųsi jai pasigirti laimėjimas, bet jų kaip ir nėra. Todėl ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Miestas

Dabartiniai vicemerai uždirba ženkliai daugiau

Trijų Klaipėdos vicemerų mėnesiniai atlyginimai šių metų pirmą ketvirtį vidutiniškai buvo 5679 eurai neatskaičius mokesčių. O pernai metais šie pareigūnai ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Miestas

Dainų šventės šimtmečiui paminėti bus pasodintas ąžuolas 

2024-uosius Seimas paskelbus atmintinais Dainų šventės metais Lietuvos nacionalinis kultūros centras kviečia Lietuvos dainų šventės jubiliejų įamžinti kiekviename mieste, kuriame ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Koronavirusas

COVID-19 situacija Klaipėdoje atitinka Lietuvos vidurkį

Lietuvoje ketvirtadienį buvo patvirtinti aštuoni nauji koronavirusinės infekcijos atvejai – visi susirgę žmonės užsikrėtė pirmą kartą. Klaipėdoje naujų susirgimų nefiksuota. ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Rūsyje aptiktas lavonas

Klaipėdos policija pranešė, kad ketvirtadienį, po vidurdienio, vieno Šilutės plento daugiabučio rūsyje aptiktas 44-erių vyro lavonas. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This