Regionas

Alkoholį pardavė jaunesniems nei 20 metų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-01


Įstatymui draudžiant prekybininkams parduoti alkoholinius gėrimus asmenims, jaunesniems nei 20 metų, šių nurodymų laikosi toli gražu ne visi Klaipėdos apskrityje dirbantys prekybininkai, teigiama policijos pranešime spaudai.

Tai nustatyta, policijos pareigūnams atlikus kontrolinius pirkimus.

Prevencijos skyriaus pareigūnai šįkart aplankė dvi parduotuves Klaipėdos rajone, tris Kretingos mieste ir vieną Kretingos rajone, taip pat kontroliniai pirkimai atlikti ir trijose Palangos miesto parduotuvėse.

Pranešama, jog prevencinių priemonių metu nustatyti penki pažeidimai, kai alkoholis buvo parduotas jaunesniems nei 20 metų asmenims.

Pardavėjams pradėtos administracinės teisenos, jiems gresia baudos nuo 30 iki 120 eurų.

Įmonėms taikomos ekonominės sankcijos – jos gali sulaukti baudų nuo 289 -868 eurų, bet jei paaiškės, jog nusižengimai padaryti jau ne pirmą kartą per du metus po sankcijos paskyrimo, baudos gali pakilti net iki 1,5 tūkst. eurų.


2019-02-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt