P0

Regionas

Nidoje – kroatės paroda „Smėlyje”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-01


Vasario 3 d., sekmadienį, 15 val. Nidoje projektų erdvėje „Kioskas“ (Taikos g. 11 ) vyks meno kolonijos rezidentės Kristinos Marić parodos „Smėlyje“ atidarymas.

Pabėgimas nuo kasdienybės, kontrolė ir kitų akys, siekimas išugdyti žmonių norą ištrūkti iš dehumanizuoto pasaulio, kuriame gyvename. Absurdišku savo realybės matymo apribojimu autorė įspėja, jog mes per prievartą ištrinami iš savo atminties ir stovime priešais užmerktomis akimis. Menininkė kviečia lankytojus prisijungti prie jos skęstant nežinomoje, paslaptingoje ir purvinoje sferoje.

Kristina Marić baigė dailės ir multimedijų studijas Osijek meno akademijoje Kroatijoje. Menininkės pozicija jos performansuose ir multimedijų instaliacijose varijuoja tarp aktyvios provokacijos iki tyčinio ir sąmoningai pasirinkto pasyvumo. Naudodama absurdiškus momentus, savo kūriniais ji bando peržengti įprastas kasdienio gyvenimo patirtis. Kristinos tikslas yra išprovokuoti savarankišką žiūrovių požiūrį į pasaulį bei savo, kaip menininkės, poziciją.

Renginio atidarymas vyks anglų kalba, paroda veiks iki vasario 24 d.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba, globėjas ‒ Andrius Tamaliūnas.


2019-02-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt