P0

Kriminalai ir nelaimės

Neramus savaitgalis: muštynės, grasinimas peiliu, avarija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-03


Savaitgalis Klaipėdoje buvo neramus: jaunuoliai į darbą paleido kumščius, grasinta peiliu, avarijoje sužalotas žmogus. Palangoje rastas lavonas.

Policija praneša apie šeštadienio vakare apie 22.20 val. greta naktinio baro Danės g. tarp jaunuolių kilusį konfliktą. Nepažįstami vaikinai, matant praeiviams, grasino susidorojimu 25 metų vyrui, vėliau vienas iš jų trenkė nukentėjusiajam kumščiu į smilkinį.

Savaitgalį pareigūnams darbo netrūko. Palmiros Mart nuotr.

Dėl šio įvykio sulaikyti 22 (0,54 prom.) ir 26 metų (0,32 prom.) vaikinai. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Sekmadienį į policiją kreipėsi 37 metų vyras, kuris nurodė, jog vėlų šeštadienio vakarą apie 23.30 val. Klaipėdoje, Viršutinės g., vienas iš kartu su juo gyvenančių vyrų grasino peiliu. Vyras, norėdamas apsiginti, čiupo peilį ir susižalojo ranką. Dėl įvykio sulaikytas 45 metų Ukrainos pilietis.

O štai dar penktadienį apie 14.30 val. Slengiuose, kelyje Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda, įvyko avarija.

35 metų vyras, vairuodamas nedraustą, išregistruotą, nepraėjusį techninės apžiūros automobilį “Alfa Romeo” nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Sužalota kartu važiavausi 68 metų moteris, jai lūžo raktikaulis. Vairuotojui medikai diagnozavo plaštakos sumušimą.

Palangoje šeštadienio rytą aptiktas lavonas. Apie 11.17 val. Ganyklų g. gyvenamosiose patalpose rastas ant grindų veidu į žemę gulintis 70-mečios vyro kūnas be smurto žymių. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 


2019-02-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt