P0

Sveikata

Paskelbė ir Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovo konkursą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-04


Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad po paskelbtų konkursų atnaujinimo, toliau ieško vadovų keturioms sveikatos apsaugos sistemos įstaigoms, tarp kurių yra Klaipėdos jūrininkų ligoninė ir Respublikinės Klaipėdos ligoninė.

Kandidatams keliami aukšti išsilavinimo, kalbos ir skaidrumo reikalavimai, prašoma vadovavimo patirties bei lyderystės ir vadybos sugebėjimų.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje. Tiek Jūrininkų, tiek Respublikinės ligoninės konkursams kaip paskelbimo diena dabar nurodoma sausio 31-oji.

Apie Jūrininkų ligoninės konkursą ministerija pirmą kartą buvo paskelbusi sausio 24-ąją.

Jūrininkų ligoninei šiuo metu vadovauja Jonas Sąlyga, Respublikinei – Romaldas Sakalauskas.


2019-02-04

Vienas komentaras apie “Paskelbė ir Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovo konkursą”

  1. Laikas keisti ir Respublikinės Klaipėdos vadovą. Nes šis vadovauja jau 18 metų. Per šiuos 18 metų išryškėjo daug neigiamų šio žmogaus savybių. Prieš atsisėsdamas į šią kėdę, labai kritikavo sovietinius vadovus dėl jų nesiskaitymo su personalu. Bet, laikui bėgant, pats tapo tokiu: vadovavimas vyksta vadovaujantis ne paritetu, pagarba kitiems, bet ligoninėje skirstant darbuotojus į lygmenis. Aukščiausio lygmens- tai pats vadovas, vidurinio laiptelio-kiti administracijos darbuotojai, o klinikinis personalas bei gydytojai, jau žemiausias laiptelis. Nuomonė teisinga tik viena-vadovo, jo nuomonė, sprendimai negali būti kvescionuojami, pareigybes skiria remiantis ne kompetencija, bet lojalumu vadovui. Todėl Šioje gydymo įstaigoje jis vadinamas “Stalinukas”.
    Vadovas su tokiomis charakterio savybėmis negali būti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt