P0

Kriminalai ir nelaimės

Už vairavimą apsvaigus prokuroras atleistas iš pareigų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-04


Ne vienojo byloje teisme buvęs valstybės kaltintojo vaidmenyje, prokuroras šįkart pats atsidūrė kitoje barikadų pusėje – tapo kaltinamuoju.

Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio pareikšti Tauragės apylinkės prokurorui Eduardui Builisovui.

Asociatyvi nuotr.

Prokuratūra praneša, jog šių metų sausio 15 dieną apie 17 val. Tauragėje buvo sustabdytas automobilis. Jį vairavusiam prokurorui įvykio vietoje buvo nustatytas vidutinis 1,74 promilės girtumas, o kraujo mėginys parodė net 2,04 promilės.

Prokuroro atžvilgiu buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas.

Kaltinamasis kaltę pripažįsta visiškai.

Pirmadienį prokuratūra pranešė, kad generalinis prokuroras Evaldas Pašilis pasirašė įsakymą, kuriuo prasižengusį prokurorą E. Builisovą atleido iš pareigų.

Baudžiamoji byla bus nagrinėjama Klaipėdos apygardos teisme.

 


2019-02-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt