Regionas

Nuo penktadienio vakaro – nemokamas įvažiavimas į Neringą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-05


Neringos savivaldybė primena, kad vasario 8-10 dienomis, kai Neringoje vyks „Stintapūkio“ šventė, nebus renkama rinkliava už įvažiavimą į šio kurorto teritoriją.

Neringos savivaldybės tarybos sprendimu, nuo vietinės rinkliavos bus atleidžiami asmenys, į Neringą įvažiuojantys lengvaisiais automobiliais nuo vasario 8 d. 18 val. iki vasario 9 d. 15 val

Šiemet pagrindiniu šventiniu akcentu išliksiantį bumbinimo demonstravimą papildys šokio festivalis – konkursas „Gintarinė žiemužė“ bei Lietuvos bardų festivalis „Vasaris – vasaros pradžia“, kuriame pasirodys atlikėjai Giedrius Arbačiauskas, Olegas Ditkovskis ir Neda, Mindaugas Ancevičius, Mindaugas Briedis, Aurelijus Globys ir kt.

Išliks ir tradicinės pramogos – edukacijos, šokiai, sporto rungtys ir žaidimai, į dangų bus leidžiami aitvarai, „Stintapūkio kelias“ kvies ragauti šventinio meniu patiekalus. Vyks ir tradicinės žūklės varžybos „Nidos blizgė“.


2019-02-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt