P0

Verslas

Rygoje pristatė Vakarų Lietuvos turizmo objektus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-05


Savaitgalį Rygoje vykusio didžiausio turizmo renginio Latvijoje – parodos „Travel Trade Fair Balttour 2019“ – metu Vakarų Lietuvos turistinius objektus vienijančios organizacijos „Tour in West Lithuania“ atstovai pasiūlė naują kelionių kryptį: poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“, „HBH“, „Dino“ parkas ir Lietuvos jūrų muziejus.

„Parodoje sulaukėme daug klausimų ir nuostabos, sužinojus, kad Lietuvoje įrengta vienintelė pasaulyje tokio dydžio, viešai prieinama natūralaus gintaro pirtis, – pranešime spaudai cituojama asociacijos „Tour in West Lithuania“ narė ir „Atostogų parko“ projektų vadovė Edita Šauklytė. – Dauguma lankytojų norėjo paliesti sumažintą tikrosios gintarinės pirties kopiją, įsitikinti, ar ji tikrai pagaminta iš natūralaus gintaro. Panašu, kad latviams ir rusams gintaro pirties veikimas ir nauda sveikatai sukelia gerokai mažiau abejonių, nei lietuviams”.

Pirmoji tokia pasaulyje natūralaus gintaro pirtis yra įrengta ir veikia šalia Palangos, poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“.


  2019-02-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt