P0

Verslas

Stipriausias komandos lyderis – klaipėdietis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-05


Apie 50 jaunų žmonių iš šešių Lietuvos bei Latvijos miestų susitiko Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP) organizuotame verslo simuliaciniame žaidime. Bendru vardikliu tapo dalyvių siekis kurti savo įmones, startuolius arba suteikti jau pradėtam verslui didesnį augimo pagreitį.

Verslo simuliacinis žaidimas – jau trečiasis tarptautinio projekto „Pasiruošęs verslui!” (Ready for Business/ ReforB) rėmuose organizuotas susitikimas Klaipėdoje. Uostamiestis tapo galutine projekto renginių stotele, po kurios visas partnerių dėmesys bus nukreiptas į verslo simuliatoriaus kūrimą. Inovatyvų įrankį, kuriuo bus galima naudotis nemokamai, sau patogiu laiku tikimasi pristatyti jau šių metų balandį.

Paskutinysis verslo simuliacinis žaidimas buvo dedikuotas paslaugų tematikai. Verslo kompetencijų stiprinimui skirtas formatas išsiskiria interaktyvumu, tad komandos greitai pralaužė bendravimo „ledus“ ir leidosi aktyviai aptarinėti įvairias situacijas bei iššūkius, su kuriais susiduria verslas, modeliavo galimus efektyviausius problemų sprendimus.

Visi dirbo šešiose mišriose grupėse su dalyviais iš Ventspilio, Daugpilio, Jelgavos, Panevėžio, Visagino, renginio šeimininkų pakviestais uostamiesčio atstovais. Į dalyvių gretas aktyviai įsiliejo Klaipėdos turizmo mokyklos jaunimas, vertingomis įžvalgomis renginį praturtino kviestinės ekspertės – tarptautinio LCC universiteto dėstytoja Indrė Razbadauskaitė-Venskė ir Klaipėdos universiteto vadybos katedros dėstytoja habil.dr. Erika Župerkienė.

Komandos buvo vertinamos atsižvelgiant į pademonstruotą kūrybiškumą, strateginį mąstymą, pasiūlytų sprendimų scenarijų įvairovę ir komunikacijos gebėjimus. Dozė sveiko azarto visą dieną trukusiam žaidimui suteikė papildomos dinamikos: dalyviai varžėsi dėl nominacijų geriausios komandos, geriausiai pasirodžiusio žaidėjo ir stipriausio komandos lyderio kategorijose.

„Džiugu, kad pastarasis apdovanojimas, atitekęs Klaipėdos turizmo mokyklos atstovui Airūnui Tamuliui, pasiliko uostamiestyje, – pranešime spaudai cituojama KMTP inovacijų vadybininkė Erika Zavackienė. – Vaikinas pademonstravo puikius gebėjimus suburiant šaunią komandą ir energingai vedė ją į priekį pasitelkdamas daug skaičiavimų. Studijų metu įgytos finansų valdymo žinios jam stipriai pasitarnavo“.


  2019-02-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt