Sportas

Kviečia sportinio pokerio čempionatas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-07


Pranešama apie kovo mėnesį vyksiantį pirmąjį komandinio sportinio pokerio turnyrą tarp miestų. Jame susitiks Klaipėdos ir Kauno  sportinio pokerio mėgėjai ir profesionalai.

Kiekvieną komandą sudarys po aštuonis pokerio žaidėjus, kurie visą savaitgalį kovos pokerio turnyruose. Taškų sistemos pagalba bus atrinkti nugalėtojai, iškovojęs pergalę miestas laimės ne tik taurę, bet ir pagrindinį prizą visai komandai.

Pranešama, jog atkrentamuosius turnyrus patekti į komandą kiekvienas klubas organizuoja atskirai ir pats sprendžia, kas atstovaus ne tik klubui, bet ir miestui.

Bus organizuojami keturi turnyrai: vienas prieš vieną Texas Holdem, du prieš du Texas holdem, Texas holdem turnyras 8-max, bei Omaha.

Pirmasis miestų klubų čempionatas vyks Klaipėdoje, Black Sky Poker sportinio pokerio klube, kovo pabaigoje. Teigiama, jog tai neseniai Klaipėdoje duris atvėręs ir jau sulaukęs didelio pokerio žaidėjų susidomėjimo klubas.

Organizatoriai kviečia įvairių miestų sportinio pokerio klubų atstovus registruotis į turnyrą tarp klubų info@blacksky.lt. Laimėtojų komandą iškovos pereinamąją taurę ir bus apdovanoti puikiais rėmėjų prizais.

Gegužės mėnesį vyks antrasis šių klubų susitikimas jau Kaune. O liepos mėnesį planuojama organizuoti visų Lietuvos miestų pokerio klubų čempionatą prie Kuršių marių.

Sekti turnyrus kviečiama www.facebook.com/BlackSkyPoker.

 


2019-02-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt