P0

Švietimas

Mokytis robotikos – į biblioteką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-08


Ar teko girdėti apie robotų futbolą ar dalyvauti robotų kovose? Ar jūsų vaikai žino, ką reiškia ir kam skirtas Micro:bit?

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka praneša, kad nuo  vasario mėnesio jos Vaikų centre „Ruoniukas“ (Kalnupės g. 13) pradedama nauja edukacinė veikla vaikams –  kūrybinės dirbtuvėse su LEGO robotais ir Micro:bit.

Pranešama, kad robotikos programa skirta ugdyti ir skatinti mokinių inovatyvius techninius gebėjimus pasitelkiant šiuolaikines pažinimo priemones – išmaniąsias informacines technologijas.

Vaikų laukia linksma pažintis su  LEGO Mindstorms Ev3 robotais (jų konstravimas ir programavimas) bei sparčiai populiarėjantys Micro:bit kompiuteriukai.  Šie mikrokompiuteriai yra neįtikėtinai lengvai ir smagiai valdomi bei leidžia vaikams kurti viską – nuo žaidimų ir animacijų iki slenkančių istorijų. Vaikai užsiėmimų metu lavins kūrybinius, mokslinius, techninius robotų konstravimo ir programavimo įgūdžius, mokysis bendradarbiauti ir dirbti komandoje.

Visi, norintys mokytis ir išbandyti naujausias technologijas, kviečiami dalyvauti projekto „Inovacijų laboratorija rytdienos kartai“ kūrybinėse dirbtuvėse nemokamai.

Užsiėmimai vyks nuo vasario 19 d. iki kovo 26 d. kiekvieną antradienį, 15-17 val. Vaikų centre „Ruoniukas“,  Kalnupės g. 13, Klaipėda. Laukiami vaikai nuo 8 metų iki pilnametystės.

Registracija tel. (8 46) 36 65 42.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.


  2019-02-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt