P0

Švietimas

Mokytis robotikos – į biblioteką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-08


Ar teko girdėti apie robotų futbolą ar dalyvauti robotų kovose? Ar jūsų vaikai žino, ką reiškia ir kam skirtas Micro:bit?

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka praneša, kad nuo  vasario mėnesio jos Vaikų centre „Ruoniukas“ (Kalnupės g. 13) pradedama nauja edukacinė veikla vaikams –  kūrybinės dirbtuvėse su LEGO robotais ir Micro:bit.

Švietimo vidus

Pranešama, kad robotikos programa skirta ugdyti ir skatinti mokinių inovatyvius techninius gebėjimus pasitelkiant šiuolaikines pažinimo priemones – išmaniąsias informacines technologijas.

Vaikų laukia linksma pažintis su  LEGO Mindstorms Ev3 robotais (jų konstravimas ir programavimas) bei sparčiai populiarėjantys Micro:bit kompiuteriukai.  Šie mikrokompiuteriai yra neįtikėtinai lengvai ir smagiai valdomi bei leidžia vaikams kurti viską – nuo žaidimų ir animacijų iki slenkančių istorijų. Vaikai užsiėmimų metu lavins kūrybinius, mokslinius, techninius robotų konstravimo ir programavimo įgūdžius, mokysis bendradarbiauti ir dirbti komandoje.

Visi, norintys mokytis ir išbandyti naujausias technologijas, kviečiami dalyvauti projekto „Inovacijų laboratorija rytdienos kartai“ kūrybinėse dirbtuvėse nemokamai.

Užsiėmimai vyks nuo vasario 19 d. iki kovo 26 d. kiekvieną antradienį, 15-17 val. Vaikų centre „Ruoniukas“,  Kalnupės g. 13, Klaipėda. Laukiami vaikai nuo 8 metų iki pilnametystės.

Registracija tel. (8 46) 36 65 42.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.


2019-02-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt