P0

Regionas

Saulius Skvernelis lankosi Žemaitijoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-08


Penktadienį šalies premjeras Saulius Skvernelis išsiruošė į Žemaitiją.

Ryte jis su lydinčia delegacija lankėsi labiausiai nuo sostinės nutolusiame Skuodo rajone, kur ne tik susitiko su rajono vadovais, bet ir užsuko į Skuodo meno mokyklą.

Iš čia ministras pirmininkas vyko į Kretingą, kur aplankė naujai atidarytą viešąją biblioteką, susitiko su kultūros ir švietimo bendruomenių atstovais. Taip pat premjero darbotvarkėje skelbiama, jog jis Kretingoje dar planavo apsilankyti bendrovėje “Terekas”.

Premjero spaudos tarnyba praneša, kad vizito metu visose savivaldybėse didelis dėmesys skirtas švietimo aktualijoms ir ypač pokyčiams įvedus etatinį mokytojų darbo apmokėjimo modelį. Savivaldybių švietimo skyriaus darbuotojų ir pedagogų šis pokytis buvo įvertintas teigiamai. Pavyzdžiui, Skuodo rajone įvedus etatinį mokytojų darbo apmokėjimą daugumai mokytojų darbo užmokestis padidėjo.

Po pietų vilniečių delegacija lankėsi Gargžduose, kur susitikime su įmonės MARS Lietuva dirbančiaisiais premjeras domėjosi verslo sąlygų gerinimu ir su tuo susijusiu atlyginimų darbuotojams didinimu.

Prieš kelias dienas Gargžduose lankėsi ir sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.


2019-02-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt