Kriminalai ir nelaimės

Suimtas policininku apsimetęs ir iš vaiko telefoną atėmęs vyras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-10


Klaipėdos miesto policija praneša sulaikiusi 36 metų vyrą, kuris, apsimetęs policijos pareigūnu, iš nepilnamečio atėmė telefoną.

Policijos nuotr.

Sausio 10 d. į uostamiesčio policiją kreipėsi 14-mečio tėvas, kuris nurodė, jog tądien apie 14.10 val. iš sūnaus Taikos pr. asmuo, prisistatęs policijos pareigūnu, paėmė mobilųjį telefoną „Samsung A5“, kurio vertė apie 200 eurų, ir pasišalino.

Įtariamąjį berniukas apibūdino kaip apie 40 metų, apie 175 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, tamsių akių, dėvėjusį tamsiai mėlynos spalvos pūkinę striukę, tamsesnio gymio, gerai kalbėjusį lietuviškai.

Tiriantys šią vagystę pareigūnai iškart įtarė analogišką nusikaltimą dar 2018 m. gegužės mėnesį padariusį 36 metų, ne kartą už vagystes ir sukčiavimą Lietuvoje ir už jos ribų teistą vyrą.

Pranešama ,kad sausio 29 d. įtariamasis buvo sulaikytas Gargžduose, o šiuo metu teismo sprendimu suimtas iki vasario 28 d.


2019-02-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt