P0

Sportas

Klaipėdos apskrities pareigūnai – treti (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-11


Pirmadienį Policijos departamente buvo pagerbti geriausi 2018 m. Lietuvos policijos pareigūnai-sportininkai, profesinių įgūdžių ir sportinės veiklos instruktoriai bei policijos komandos.

Policijos nuotr.

Pranešama, jog šiais metais policijos įstaigos turėjo galimybę pačios išrinkti geriausius savo įstaigos sportininkus pagal pasiekimus Lietuvos policijos sporto renginiuose, savo sporto šakos nacionalinius ar tarptautinius pasiekimus.

Geriausiu Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnu, daugiausia pasiekusius sportinėje veikloje 2018 metais, pripažintas Vidas Veryga – Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto Bendruomenės pareigūnų grupės tyrėjas. Šis pareigūnas ne kartą įrodė, jog yra nepakeičiamas ir nepralenkiamas krepšinio aikštelėje.

Renginio metu taip pat buvo apdovanoti 2018 m. policijos sporto renginių bendrosios įskaitos prizininkų trejetas bei įstaigas kuruojantys profesinių įgūdžių ir sportinės veiklos instruktoriai.

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas šiemet džiaugėsi trečiąja vieta, pagyrų ir apdovanojimų taip pat nusipelnė ir komisariatą kuruojantis Justas Vaičiulis, Lietuvos policijos mokyklos Profesinių įgūdžių valdybos vyriausiasis specialistas.

Policijos darbuotojus sveikino ir policijos generalinio komisaro padėkomis bei atminimo prizais apdovanojo generalinio komisaro pavaduotojai Rimantas Bobinas ir Edvardas Šileris. Jie linkėjo pareigūnams siekti užsibrėžtų profesinių ir sportinių tikslų bei garsinti Lietuvos policiją įvairiuose nacionaliniuose ar tarptautiniuose sporto renginiuose.


  2019-02-11

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos apskrities pareigūnai – treti”

  1. AvatarEgz (IP: 81.227.13.179)

   Vidas Veryga gi policijoj banditauja o ne dirba, kam dar sportuoja ten?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt