P0

Švietimas

Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos mokinys – tarp geriausių automechanikų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-11


Švietimo, mokslo ir sporto ministerija pranešė, kad LITEXPO vykusioje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2019“ buvo surengti trys nacionaliniai profesinio meistriškumo konkursai pagal tarptautinio konkurso „Euroskills“ modelį.

Konkursuose, kuriuose dalyvavo kelios dešimtys šalies profesinių mokyklų mokinių, išrinkti profesionaliausi jaunieji floristai, grožio paslaugų specialistai ir automechanikai.

Automechanikų konkurse II vietą užėmė Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos mokinys Lūkas Karlis Siksnis. Jam įteiktas 700 eurų rėmėjo “Inter Cars Lietuva” čekis.

Švietimo vidus

Profesinio meistriškumo konkursai surengti profesinio mokymo įstaigoms bendradarbiaujant su verslo įmonėmis, mokinių darbus vertino patyrę savo sričių profesionalai – teisėjai iš Lenkijos, Vokietijos ir Lietuvos.


  2019-02-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt