P0

Miestas

Mokėsi būsimi policijos rėmėjai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-11


Policija praneša surengusi mokymus būsimiems policijos rėmėjams. Be to, mokymuose savo kvalifikaciją tobulino ir jau esantys policijos rėmėjų gretose.

Policijos nuotr.

Pusdienį trukusių mokymų metu daugiau nei 20 asmenų, norinčių tapti policijos rėmėjais, išklausė psichologės vedamą paskaitą apie konfliktų sprendimo būdus.

Prevencijos skyriaus pareigūnai supažindino kandidatus su rėmėjo veiklą reglamentuojančiais įstatymais ir kitais teisės aktais, vėliau kandidatai buvo supažindinti su fizinės prievartos ir specialiųjų priemonių panaudojimo būdais bei mokėsi aerozolinių dujų purkštuvų panaudojimo esant būtinybei.

Pranešama, kad šiuo metu Klaipėdos apskrityje policijos pareigūnams įvairių renginių metu talkina net 111 policijos rėmėjų, kurie praėjusiais metais bendrai neatlygintinai visuomenės labui dirbo net 5389 valandas.

Visgi policija skatina ir daugiau piliečių įsilieti į policijos rėmėjų gretas.

Šiemet planuojama surengti dar tris tokio pobūdžio mokymus.


  2019-02-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt