P0

Uostas ir jūra

Nuotraukose – Klaipėdos uostas (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-11


Kas yra jūrų uostas, kokia jo reikšmė miestui ir valstybei – visa tai fotografijų parodoje „Kryptis – jūra“, kuri nuo pirmadienio eksponuojama uostamiesčio “Akropolio” prekybos centre.

Uosto direkcijos nuotr.

Uosto direkcija praneša, kad nuotraukų paroda primena, jog esame jūrinė valstybė, galinti didžiuotis darniai veikiančiu ir sparčiai augančiu jūrų uostu. Klaipėdos uostas jau trečius metus iš eilės yra lyderis tarp Baltijos valstybių uostų.

Į parodą atrinktos charakteringiausios nuotraukos, kurios atspindi šiandienos uosto veiklą ir aktualijas. Ekspozicijoje demonstruojamos ir vizualizacijos, kaip uostas galėtų atrodyti ateityje, kokią naudą tai atneštų miestui ir visai šaliai.

Keliaujanti paroda “Akropolyje” (Taikos pr. 61) bus eksponuojama iki kovo 11 dienos.


Uosto vidus kompas

2019-02-11

Vienas komentaras apie “Nuotraukose – Klaipėdos uostas”

  1. Greičiau “Kryptis – uostas”.
    Aš ne Klaipėdoje ir ir net ne Lietuvoje, bet jūrinėje valstybėje kurioje gyvenu jau daugiau nei 10 metų kai bandoma pavaizduoti jūrą, tai jūra ir vaizduojama. Paplūdimių peizažai, burlaiviai, žvejų kateriai, paukščiai, bet ne pramoninis uostas. Nes pastarasis asociacijuojasi su tarša ir triukšmu. Jūrinė valstybė – apibrėžimas turintis kultūrinę prasmę, neužteko turėti uosto, jo (tokio koks yra Klaipėdoj) gali net visiškai nebūti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt