P0

Regionas

Jaunai šeimai dar teks varstyti teismų duris

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-12


Regionų apygardos administracinio teismo Klaipėdos rūmuose antradienį nepavyko pradėti nagrinėti bylos dėl neturtinės žalos atlyginimo, kurioje jauna  kretingiškių šeima iš Kretingos rajono savivaldybės administracijos prašo 120 tūkst. eurų už šeimai padarytą moralinę žalą.

Kretingiškiams dar teks į teismą sugrįžti balandžio mėnesį. Martyno Vainoriaus nuotr.

Tokia suma 4 asmenų šeima įvertino 7 mėnesius, praleistus nežinioje, kai vaikų teisių specialistai iš jų paėmė du mažamečius berniukus.

5-metis kretingiškių berniukas iš šeimos buvo paimtas po darželio auklėtojos pranešimo, ant jo kūnelio pastebėjus keletą kraujosruvų. Nors vaikas serga liga, kurios vienas iš požymių yra savęs žalojimas, šie mamos argumentai ir net medicininės pažymos nei vaiko teisių specialistų, nei policijos pareigūnų neįtikino – berniukas buvo paimtas ir šeimos nematė 7 mėnesius.

Be to, šeima tą pačią dieną neteko ir antrosios savo atžalos – dvimečio sūnelio, nors vaikas buvo sveikas ir prižiūrėtas.

Pasak mamos, šio išsiskyrimo pasekmes vyresnėlis jaučia iki šiol, vaikas blogai miega, bijo svetimų žmonių.

Antradienį šios bylos teismui nepavyko pradėti nagrinėti, kadangi Kretingos savivaldybės teisininkė nesutiko proceso baigti taikos sutartimi, o ieškovai panoro patikslinti skundą.

Byla toliau už uždarų durų bus nagrinėjama balandžio mėnesį.

 


  2019-02-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt