P0

Kultūra

Klaipėdoje – „Tango Argentino“ virtuozų pasirodymai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-13


Kovo 22-ąją Klaipėdoje, Kultūros fabrike, bus surengtas vienas iš „Tango Argentino“ pavasario turo pasirodymų.

Pirmą kartą Lietuvos koncertinėse scenose kartu pasirodys tango meistrai – dainininkas, kompozitorius ir šokėjas Eduardo Gimenez, akordeono virtuozas Nerijus Bakula bei daugelio tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez.

Talentingi muzikantai paruošė meninę programą, kurioje skambės tango karaliaus Astor Piazzolla ir garsių kompozitorių Jose Padula, Juan Carlos Cobian, Francisco Canaro, Carlos Gardel, Mariano Mores melodijos, o scenoje pasklis argentinietiško tango dvasia.

Eduardo Gimenez, gimęs Urugvajuje, yra tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis unikaliu balso tembru ir artistiškumu. Atlikėjas nuolat dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose projektuose atskleisdamas tango žavesį ir tradicijas.

Tarptautinių konkursų laureatas, akordeono virtuozas Nerijus Bakula priklauso tai muzikantų kategorijai, kurie daro didelę įtaką tango meno populiarinimui tarptautiniu mastu. N. Bakulos atlikime skamba muzika nuo argentinietiško A. Piazzollos tango iki svaiginančių prancūziškų musette pasažų. Atlikėjas yra puikiai įvaldęs improvizacinį meną ir jo akordeonui paklūsta patys įvairiausi muzikiniai stiliai.

„Tango nėra vien tik žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje jis gyvena nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus, santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo“, – taip aistringąjį šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlos Rodriguez iš Buenos Airių.


Kultūros straipsnių vidus

2019-02-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt