P0

Nuomonės

Buvę nusikaltėliai Klaipėdoje žengia į valdžią. Balsuokite, neteistieji! (6)

Artūras Šulcas
2019-02-14


Net du rinkiminius sąrašus į Klaipėdos miesto savivaldybės tarybą veda asmenys, teismo nuosprendžiu pripažinti kaltais dėl nusikalstamos veikos. Trečiąjį sąrašą veda asmuo, pripažintas sulaužęs Tarybos nario priesaiką. Smagumėlis.

Iš kairės: Viačeslav Titov, Irenijus Zaleckis, Aidas Kaveckis. Martyno Vainoriaus nuotr.

Tikriausiai bijodama prarasti Seimo nario mandatą ir netikėdama, kad gali laimėti Klaipėdos mero rinkimus, Agnė Bilotaitė neveda Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų sąrašo. Jį vesti Klaipėdos konservatoriai su malonumu patikėjo Aidui Kaveckiui, teismo nuosprendžiu buvusiam pripažintu kaltu dėl nusikalstamos veikos. Tikrai krikščioniškos tolerancijos pavyzdys…

Taip pat krikščioniškai nusiteikusi ir Lietuvos socialdemokratų darbo partija, klaipėdietiškų rinkimų sąraše pirmu numeriu įrašiusi Irenijų Zaleckį, taip pat praeityje teismo sprendimu pripažintą kaltu dėl nusikalstamos veikos. Įstatymai tai leidžia, moralė smaginasi. Neteiskime ir nebūsime teisiami, taip sakant, balsuosime.

Na, o Viačeslav Titov pirmuoju numeriu savo pavardę į savo vardo komiteto sąrašą įsirašyti didelių pastangų, tikėtina, nereikėjo. Užteko pademonstruoti nepagarbą, apdergti Lietuvos istoriją, pokario partizanus ir sulaužyti savivaldybės tarybos nario priesaiką.

Ir štai turime vos ne dieviškąją trejybę. Brrr… Bet, matyt, to nupelnėme, ar ne?

Čia dar pridurtina, kad praeityje už nusikalstamą veiką nuteistųjų asmenų yra ne tik šiuose, bet ir kituose rinkimų sąrašuose: ir Titovo, ir Zaleckio sąrašuose esama dar po vieną tokį veikėją. Tuo gali didžiuotis dar ir Darbo partija.

Aš asmeniškai tebesu įsitikinęs, kad praeityje sąmoningai ar nesąmoningai nusikaltimą padaręs ir bausmę už tai atlikęs žmogus gali pasitaisyti ir tapti kilniu visuomenės veikėju. Galų gale ir visuomenė, ir iš prigimties doras žmogus to ir siekia. Tačiau sutikite, net trys rinkimų sąrašai, kuriuos veda teisme nepalankius teismo sprendimus išgirdę asmenys… To jau per daug net Klaipėdai.

Kita vertus, nepakanti mūsų visuomenė ir jos partijų, visuomeninių krutėjimų lyderiai su didžiuliu džiaugsmu trypia su žemėmis dar net nenuteistus asmenis. Toje puotoje pirmu smuiku labai dažnai griežia visokio plauko konservai. Tačiau jų krikščioniškoji moralė po to leidžia jiems į lyderius kelti teistus asmenis. Ura, tovarišči!

Mieli neteistieji, Klaipėda įkvėps jaunus žmones, kurie nori čia gyventi, išspręsime visas jų problemas. Gal net ir seksualines (atsiprašau už netiksliai pacituotą vieno neteisto kandidato į merus rinkimų nuostatą).

Taip pat atsiprašau, jeigu kuris įsižeidė. Nieko asmeniško. Tiesiog vaizzzdelis nekoks. Ir norisi išgerti ko nors stipresnio. Pavyzdžiui, gamtoje nesurandamų nekaltųjų ramunėlių arbatos.

Su meile. Jūsų. Amžinai.


  2019-02-14

  6 komentarai “Buvę nusikaltėliai Klaipėdoje žengia į valdžią. Balsuokite, neteistieji!”

  1. AvatarO ka šulcui (IP: 195.182.76.3)

   nebaksuosi, nes jis rinkimuose nadalyvauja

  2. Avataro ka Šulsai už tave ballsuosim (IP: 78.61.172.19)

   Ne geriau už nuteistus nei už Šulsa…..

   • Avatarvytas (IP: 86.100.29.29)

    Jis jau prieš 10m. sakė,kad yra tuščia vieta,jam politika,pragyvenimo šaltinis ir tiek

  3. AvatarKonservatorius (IP: 86.100.89.32)

   Niekaip negaliu suprasti konservatoiu

  4. AvatarBrigita (IP: 78.57.214.60)

   Ir aš teista, ir ką? Šventuoliai dar daugiau prisidirbę yra kaip dažniausiai ir būna, vieną dieną prisičirškauti gali.., juk politika amžinai vienoda nebūna… Esmė ta, kad svarbu už ką teista, ar už pirmo ar antro laipsnio žmogžudystes ar už kokį nesusipratimą, avariją… Kur palyginus pedofilijos bylą ar gydytojo netyčia padarytą klaidą… Visko būna, visko bus. (;

  5. AvatarBe komentarų (IP: 86.100.89.32)

   Iš tiesų nėra ko pridurti. Klaikuma provicinė

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt