P0

Mums rašo

Linksmosios rinkimų ,,samajobkės“ – ne tiems, kurie nori įsižeisti (4)

Artūras Šulcas
2019-02-17


Kretingos vietos politikai mielai save reklamuoja prie ,,baibokų“ (kičinių dekoratyvinių arklių, meškų, nykštukų ir kitokių ne liaudies meistrų dirbinių). Moralas: pigiai parsiduodate…

Artūro Šulco nuotr.

 

Ne visi Klaipėdos dainorėliai pateko į partijų ir rinkimų krutėjimų sąrašus, tai kai kurie nutarė atsigroti rinkimams skirtuose stenduose. Moralas: dar bus tų rinkimų….

Artūro Šulco nuotr.

Konservatoriai patingėjo bent jau aliejiniais kareivinių dažais padažyti savo būstinės fasadėlį, ant kurio išsikabino nuglamūrintas samajobkes. Moralas: nežiūrėk, kokia suknelė, žiūrėk, kokia mergelė.

Artūro Šulco nuotr.

Vokiečių patarlę ,,Ir tarp baltų avių juoda avis pasitaiko“ galima perfrazuoti klaipėdietiškai: ir tarp nepatyrusių valstiečių vienas žydras politikas pasitaiko.

LR liberalų sąjūdžio rinkimų sąrašo vedlys Saulius Budinas reklamuoja save važiuojantį dviračiu prieš eismą: kur žiūri policija? Moralas: būnant užkietėjusiu benzingalviu, gamtos draugo net ir per šventes nesuvaidinsi…

Artūro Šulco nuotr.

P.S. Autorius laukia linksmų rinkimų nuotraukų. “Atviros Klaipėdos” skaitytojai jas gali siųsti info@atviraklaipeda.lt – persiųsime. 


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2019-02-17

4 komentarai “Linksmosios rinkimų ,,samajobkės“ – ne tiems, kurie nori įsižeisti”

  1. Siulau prie Kretingales kirpyklos foto padaryti, ten labai geras vaizdas sukaltas is fanieros. Ar ant A. Balnionienes, Arturai, “nestumsit”?

  2. O Šulcas čia kaip? Mero pavaduotojas, ar nuskriaustas vaikas? Nežino ant ķokio b…. į Seimą galėtų išjot? Sunku žmogui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt