P0

Svarbu, Sveikata

Ligoninių vadovų konkursai: bus iš ko rinktis (2)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-02-18


Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), paskelbusi konkursus jai priklausančių Klaipėdos jūrininkų ir Respublikinės Klaipėdos ligoninių vadovų pareigoms eiti, iš viso sulaukė 12 kandidatų dokumentų – po šešis kiekvienam konkursui.

Martyno Vainoriaus nuotr.

SAM vyriausiosios patarėjos Rasos Kiūdytės teigimu, šiuo metu yra vertinamas kandidatų atitikimas pareigybės reikalavimams. Juos atitikę pretendentai, likus savaitei iki atrankos pradžios, bus pakviesti dalyvauti pirmajame atrankos etape.

Jo metu esą bus “ypač vertinami pretendentų lyderystės ir vadybos gebėjimai, siekiant įsitikinti, jog naujasis vadovas gebės tinkamai spręsti iškilusias problemas bei užtikrinti įstaigos darbo organizavimą ir koordinavimą”.

Po antrojo atrankos etapo liks tik vienas pretendentas, dėl kurio, siekiant nepriekaištingos vadovo reputacijos, bus kreipiamasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą ir prašoma patikrinti kandidato biografiją.

“Tik gavus informaciją, patvirtinančią kandidato patikimumą eiti įstaigos vadovo pareigas, jis bus paskirtas vadovauti gydymo įstaigai, o SAM plačiau informuos visuomenę apie naująjį vadovą. Iki to laiko visa informacija, susijusi su pretendentais yra saugoma asmens duomenų apsaugos įstatymo”, – teigė R. Kiūdytė.

Dabartinis Klaipėdos jūrininkų ligoninės vadovas Jonas Sąlyga, įstaigai vadovaujantis nuo 1992 metų, jau anksčiau “Atvirai Klaipėdai” buvo sakęs, kad dalyvaus šiame konkurse. Ar jo pozicija nepasikeitė, pirmadienį sužinoti nepavyko – jis į skambutį neatsiliepė.

Tuo metu Klaipėdos Respublikinės ligoninės vadovas Romaldas Sakalauskas sakė kol kas nenorintis atskleisti, ar pateikė dokumentus konkursui. Jis šiai įstaigai vadovauja nuo 2000 metų.


2019-02-18

2 komentarai apie “Ligoninių vadovų konkursai: bus iš ko rinktis”

  1. Baisu. Jie negali sustoti, jie amžini. Ligoninės- jų rūmai, jie- imperatoriai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt