P0

Verslas

Mokesčių inspekcija didina kvitų žaidimo prizinį fondą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-18


Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) pranešė, kad nuo pirmadienio keičiasi kvitų žaidimo taisyklės: iki 300 tūkst. eurų padidintas prizinis fondas, išaugo savaitinių laimėtojų skaičius, praplėstas žaidime dalyvaujančių prekybos ir paslaugų vietų sąrašas.

Vasario 26 d. pirmąsyk bus paskelbta 100 laimingųjų savaitinių kvitų (anksčiau buvo 10), kurie jų savininkams atneš piniginius laimėjimus po 50 eurų. Pagal iki šiol galiojusias žaidimo taisykles, kas savaitę savaitinių prizų laimėtojams buvo išdalinami apie 2 tūkst. eurų vertės piniginiai laimėjimai. Įsigaliojus naujoms taisyklėms, ši suma išauga iki 5 tūkst. eurų. Kiekvieną pirmąjį mėnesio antradienį bus renkamas vienas 5 tūkst. eurų laimėtojas.

Kaip ir anksčiau, laimingi kvitai skelbiami kiekvieną antradienį per „Lietuvos ryto“ televiziją, nuo 18.50 val. informacinės laidos „Reporteris“ metu.

Nuo šiol žaidime gali dalyvauti čekiai ne tik gauti už paslaugas arba įsigyjant prekes turgavietėse, įtraukiamos ir kitos prekybos vietos, išskyrus 6 didžiųjų prekybos tinklų parduotuves: “Maxima”, “Iki”, “Norfa”, “Rimi”, “Lidl” ir “Senukai”.

„Kvitų žaidimas nuo pat jo starto 2017 metų lapkritį buvo orientuotas į mažesnes prekybos vietas, kur neapskaitytų pajamų rizika yra didesnė, dėl to išskirti didžiausią apyvartą generuojantys mažmeninės prekybos tinklai, kurių kvitai žaidime nedalyvaus“, – pranešime spaudai cituojamas VMI Kvitų žaidimo projekto vadovas Rolandas Puncevičius.

Naujovė yra ir tai, kad žaidime dalyvaus tik pirmi 350 per savaitę vieno gyventojo užregistruotų kvitų.

Žaidime galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus, pažymėtus Fiskaliniu logotipu „LTF“, kurių suma ne mažesnė nei 1 euras.


  2019-02-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt