P0

Kultūra

Kovo 8-ajai į Klaipėdą atveš “2 smegenų istoriją”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-19


“Į Klaipėdą kovo 8 dieną atvyksiantys Lina Rastokaitė ir Sakalas Uždavinys atskleis šimtmečiais žmoniją kamuojančią paslaptį: „kaip gyventi santuokoje ir nieko nenudobti”, – rašo „Domino“ teatras savo pranešime spaudai.

Anot jo, spektaklis „2 smegenų istorija”, kurį bus galima išvysti Klaipėdos koncertų salės scenoje, yra žavi nepakartojamu humoru, taikliais pastebėjimais ir netikėtais atradimais.

“Kodėl moterys nori tuoktis, o vyrams gerai ir taip? Kodėl vyrai vienu metu gali daryti tik vieną darbą, o moterys tiesiog džiūsta akyse, be trijų skirtingų veiklų iškart? Kodėl vyrams svarbu tik veiksmas ir pasekmė, o moterims dar ir visos aplinkybės: kaip, kodėl, kodėl ne, kodėl todėl… Linos Rastokaitės ir Sakalo Uždavinio pora atskleis, kur vyrai mėgsta pasislėpti nuo savo žmonų, kaip be pykčio priversti savo partnerį padaryti tai, ko nori, o svarbiausia, kodėl meilės problemos dažniausiai slypi ne širdyje, o galvoje”, – rašoma pranešime.

Spektaklio scenografija sukurta naudojantis technologijomis ir, anot teatro, leidžia žiūrovui pamesti aiškią ribą tarp realybės ir iliuzijos.


  Kultūros straipsnių vidus

  2019-02-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt