P0

Sportas

“Atlantas” žais A lygoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-20


Naują savininką turinčiam Klaipėdos “Atlantui” Lietuvos futbolo federacijos Vykdomasis komitetas išimties tvarka suteikė teisę žaisti Lietuvos A lygoje.

Tokia pati išimtis pritaikyta „Palangos“ klubui.

2019 m. A lygos čempionate rungtyniaus aštuonios komandos: Vilniaus „Žalgiris“, Marijampolės „Sūduva“, „Kauno Žalgiris“, Kauno „Stumbras“, „Panevėžys“, „Riteriai“ („Trakai“) ir minėtieji su pajūrio klubai.

Naujasis Klaipėdos „Atlanto“ savininkas advokatas Vidas Adomaitis vasario pradžioje buvo sakęs, kad visi pokyčiai klube jau netrukus turėtų atsispindėti ir Registrų centrui pateikiamuose dokumentuose, tačiau kol kas VšĮ “Atlanto” futbolo klubas jokių naujų dokumentų nėra pateikęs.


  2019-02-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt