P0

Regionas

Klaipėdos regione – 122 laimingi kvitai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-20


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informavo, kad iki šiol kvitų žaidime iš viso jau užregistruota 2,38 mln. kvitų, iš kurių 630 atnešė savaitės prizus, o o 14 – mėnesio.

Klaipėdos regione savaitės prizus atnešė 122 laimingi kvitai. Daugiausiai laimingų kvitų užregistruota Klaipėdoje – 35, Mažeikių ir Plungės rajonuose po 12, Klaipėdos rajone – 11, Kretingos rajone – 10. Mažeikių rajone šiemet buvo laimėtas ir didysis 5 tūkst. eurų piniginis prizas, jo laimėtoja pirkiniui turgavietėje išleido mažiau nei 2 eurus.

Mokesčių inspekcija jau skelbė, kad nuo vasario 26 d. bus skelbiama po 100 laimingųjų savaitės kvitų (buvo 10), kurie jų savininkams atneš piniginius prizus po 50 eurų. Iki šiol kas savaitę prizų laimėtojams buvo išdalinama iš viso apie 2 tūkst. eurų, o  įsigaliojus naujoms taisyklėms ši suma išauga iki 5 tūkst. eurų. Per mėnesį prizams iš viso bus išdalinta iki 20 tūkst. eurų. Kiekvieną pirmą mėnesio antradienį bus renkamas vienas 5 tūkst. eurų laimėtojas.

Kaip ir anksčiau, laimingi kvitai skelbiami antradieniais nuo 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televizijos informacinę laidą „Reporteris“.

Dar viena naujovė – nuo šiol žaidime gali dalyvauti ne tik už paslaugas arba turgavietėse pirktas prekes gauti čekiai, bet ir čekiai iš kitų prekybos vietų, išskyrus 6 didžiųjų prekybos tinklų parduotuves.

Taip pat įvestas apribojimas – jame gali dalyvauti tik pirmieji 350 vieno gyventojo per savaitę užregistruotų kvitų.

Mokesčių inspekcija pažymi, kad vykstant kvitų žaidimui vien viešojo maitinimo sektoriuje, atsižvelgus į bendrą šalies pridėtinės vertės mokesčio augimą ir lyginant su tuo pačiu laikotarpiu užpernai, 2018 m. į biudžetą papildomai deklaruota apie 3,3 mln. eurų PVM.

Žaidime dalyvauti galima registruojant tik kasos aparato kvitus, pažymėtus fiskaliniu logotipu „LTF“, kai pirkinio suma yra ne mažesnė nei 1 euras.

Fiskalinių kasos aparatų kvitų pavyzdžius ir visą su kvitų žaidimu susijusią informaciją galite rasti www.kvituzaidimas.vmi.lt .


2019-02-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt