P0

Regionas

Po Neringos ir Šilutės regioną – su virtualiu gidu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-20


Neringos savivaldybė praneša, jog šiais metais Neringoje prie įvairių lankytinų objektų esančiuose informaciniuose stenduose bus galima išvysti pritvirtintas lenteles su QR kodais.

Nuskanavę šiuos kodus savo išmaniuoju telefonu, lankytojai turės galimybę parsisiųsti virtualaus gido mobiliąją programėlę, kurioje bus trys skirtingi pažintinio turizmo maršrutai – pėsčiomis, dviračiu ir laivu.

Lietuvoje yra 7 jūriniai ir pamario švyturiai – restauruoti ir autentiški, atstatyti ir vis dar į krantą kviečiantys navigaciniai ženklai. Palmiros Mart nuotr.

Maršrutai apims Neringos ir Šilutės rajono teritorijose esančius gamtos ir kultūros paveldo objektus, kurių svarbiausias akcentas – penki švyturiai, vienijantys bendrus pamario maršrutus.

Teigiama, jog mobilioje programėlėje pateiktos objektų nuotraukos su trumpais aprašymais bei audio gidas – tai puikus pagalbininkas keliaujantiems šiais maršrutais ar pasirinkusiems savo –  individualų maršrutą.

Baltijos pajūryje ir Kuršių mariose iki šių dienų išlikę šimtmečius menančių ir jau naujaisiais amžiais iškilusių švyturių. Lietuvoje yra 7 jūriniai ir pamario švyturiai – restauruoti ir autentiški, atstatyti ir vis dar į krantą kviečiantys navigaciniai ženklai.


  2019-02-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt