P0

Regionas

Priekulėje įrengta pavojaus sirena

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-20


Ant Priekulės seniūnijos pastato Klaipėdos g. 14 įrengta gyventojų perspėjimo dėl pavojaus sirena. Jau atlikti jos testavimai.

Anot rajono savivaldybės pranešimo, sirena įrengta pagal Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vykdomą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą. Sirenų įrengimą visoje Lietuvoje vykdo UAB „Fima“.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas, atsakingas už civilinę saugą, Robertas Jonelaitis informavo, kad sirena bus aktyvuota, kai bus prijungta prie bendros gyventojų perspėjimo sirenomis sistemos.

Išgirdus sirenas, gyventojams rekomenduojama įsijungti Lietuvos radiją ar televiziją ir išklausyti skelbiamą informaciją. Paprastai sirenos įjungiamos du kartus per metus, kai atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas. Gresiant ar susidarius ekstremaliajai situacijai, gyventojai perspėjami įjungtomis sirenomis ir pranešimais į mobiliuosius telefonus, prireikus per mobiliąsias įgarsinimo priemones ar per pasiuntinius, o informuojami per radiją ir televiziją.


  2019-02-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt