P0

Kultūra

Knygų mugėje mokys jūros kalbos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-21


Ketvirtadienį prasidedančioje Vilniaus knygų mugėje Lietuvos jūrų muziejus praneša prisišvartuojantis visoms keturioms dienoms.

Jūrų muziejus Knygų mugėje mokys jūros kalbos. Organizatorių nuotr.

Čia darbuosis edukatorių komanda ir kartu su Klaipėdos jaunimo teatro aktoriais bus pristatyta margaspalvė knygelė mažiesiems „Jūros ABC“.

Specialus edukacinis Jūrų muziejaus stendas veiks kūrybinėje studijoje “Tu gali sukurti knygą”. Čia bus kuriamas pop-up atvirukas „Iškelk Trispalvę jūroje“, skirtas legendinės pirmojo Lietuvos karo laivo „Prezidentas  Smetona“ vėliavos istorijai, o fantastiškame jūros gyvūnų bestiariume atgys ir tikri, ir net neįsivaizduojami vandens padarai. Vaikai ir suaugę per žaidimą ir kūrybą pažins ir Lietuvos jūrinės valstybės istoriją, ir jūros gamtą.

O sekmadienį 14 val. Vaikų scenoje patys mažiausieji mugės lankytojai galės išmokti … jūros kalbos. Mat čia kartu su Klaipėdos Jaunimo teatro aktoriais Evelina Šimelione ir Gyčiu Šimelioniu bus pristatyta „Jūros ABC“.

Pristatyme dalyvaus ir autorės – išradingų piešinių dailininkė Viktorija Dambrauskaitė bei šmaikščių tekstų autorė Nina Puteikienė. Knygutė moko pažinti raides ir kartu supažindina  su Jūrų muziejaus gyventojais ir eksponatais, žaismingai kviečia panirti į pasaulį, kuris kalba kita kalba.


Kultūros straipsnių vidus

2019-02-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt