P0

Uostas ir jūra

Nutraukia Naujosios perkėlos rekonstrukciją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-22


AB „Smiltynės perkėla“ pranešė nutraukusi sutartį su statybų„LitCon“, kuri esą laiku neįvykdė savo įsipareigojimų rekonstruojant Naujosios perkėlos infrastruktūrą. Anot pranešimo, bus skelbiamas naujas konkursas ir ieškomas kitas rangovas.

„Smiltynės perkėla“  tikina, jog ėmėsi veiksmų, kurie leistų atstatyti iki rekonstrukcijos pradžios buvusį transporto pralaidumą.

Naujosios perkėlos infrastruktūros rekonstrukcija buvo pradėta praėjusių metų rudenį, tačiau po kurio laiko UAB „LitCon“ vykdomi darbai pradėjo strigti. „Smiltynės perkėla“ tikina nuolat raginusi rangovą laikytis terminų, neatsilikti nuo grafiko, tačiau į šiuos reikalavimus statybų bendrovė esą tinkamai nereagavo, todėl buvo priimtas sprendimas atsisakyti jo paslaugų.

Uosto vidus kompas

„Rangovas teismo yra paprašęs leidimo restruktūrizuotis, tad, panašu, kad ir toliau situacija tikrai nesikeistų. Priėmėme sprendimą nutraukti sutartį, nes nenorime delsti ir nukėlinėti savo svarbių planų, kurie leistų ne tik modernizuoti Naująją perkėlą, bet ir geriau reguliuoti keleivių srautus“, – pranešime spaudai cituojamas „Smiltynės perkėlos“ technikos ir saugios
laivybos direktorius Mindaugas Čiakas.

Eismas Naujoje perkėloje įprastai vyksta keturiomis juostomis. Iš Klaipėdos pusės į keltus įvažiuojama trimis juostomis, išvažiuojama – ketvirtąja. Rekonstrukcijos metu buvo paliktos trys – dvi įvažiavimo ir viena išvažiavimo.

“Iki naujojo sezono atstatysime ir ketvirtąją. Tai reiškia, kad pralaidumas bus vėl atkurtas toks, koks buvo visuomet. Tad transporto eilės dėl sustojusios rekonstrukcijos tikrai nesiformuos. Taip pat mes planuojame skelbti naują konkursą ir ieškoti rangovo, kuris atliktų suplanuotus svarbius darbus“, – teigia M. Čiakas.

Sutarties su “LitCon” vertė siekė 1,331 mln. eurų.


2019-02-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt