P0

Regionas

Pagerbė lengvaatletį Šarūną Banevičių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-22


Ketvirtadienį Klaipėdos rajono savivaldybėje buvo pagerbtas rutulio stūmikas Šarūnas Banevičius ir jo treneris Tomas Papievis. Juos pasveikino, padėkos raštais ir simbolinėmis dovanomis apdovanojo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Violeta Riaukienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė.

“Jau už dviejų savaičių vyksiu į Slovakiją, kur vyks Europos metimų taurės varžybos”, – artimiausius planus atskleidė lengvaatletis. Rajono savivaldybės nuotr.

Vasario 14–15 dienomis vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate Š. Banevičius iškovojo aukso medalį – rutulio stūmimo rungtyje tapo čempionu. Rutulį sportininkas nustūmė 18 m 64 cm ir užtikrintai aplenkė antrosios vietos prizininką.

Po pagerbimo ceremonijos susirinkusieji aptarė sporto aktualijas, Š. Banevičius pasakojo apie savo kasdienybę, pasiruošimą varžyboms, atskleidė, kad bus įtemptas sezonas.

“Iki rugsėjo mėnesio laukia apie 15 įvairių čempionatų. Jau už dviejų savaičių vyksiu į Slovakiją, kur vyks Europos metimų taurės varžybos”,  – artimiausius planus atskleidė lengvaatletis.

Be to, vyras užsiima ne tik sportine veikla – jis studijuoja doktorantūroje, Klaipėdos universitete dirba dėstytoju.

Š. Banevičius treniruojasi Klaipėdoje ir Gargžduose. Pasak rutulio stūmiko, atnaujintame Gargždų miesto stadione tam sudarytos puikios sąlygos. Sportininkas ir jo treneris žadėjo ir toliau atkakliai dirbti ir siekti naujų pergalių.


  2019-02-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt