Konsultacijos

Rinkimai: negaliojant asmens dokumentui – laikini pažymėjimai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-22


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius primena, kad balsuoti norintys piliečiai privalės pateikti asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą. Tad pamačius, kad asmens tapatybės kortelės ar paso galiojimo laikas pasibaigęs ar nustos galioti artimiausiu metu, skyrius kviečia užsisakyti naują dokumentą.

Tačiau bendra tvarka kortelės išduodama tik per mėnesį – tada už ją reikia sumokėti 8,6 Eur rinkliavą. Jeigu ją norime gauti per penkias darbo dienas rinkliava siekia 19,6 Eur. Per vieną darbo dieną gaminamas tik pasas, bet tada reikia sumokėti 71 eurą. Pasas per mėnesį pagaminamas už 43 eurus, per 5 darbo dienas – už 57 eurus. Pensininkams 50 proc. lengvata taikoma tik už bet kurio vieno šio dokumento išdavimą bendra, ne skubos tvarka.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Išankstinis balsavimas savivaldos rinkimuose vyks vasario 27-28 dienomis. Turintys teisę balsuoti namuose tai galės padaryti kovo 1-2 dienomis.

Užsisakyti dokumentus galima  Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriuje Klaipėdoje (Kauno g. 6) arba skyriaus nuotolinėse darbo vietose Gargžduose (Gamyklos g. 31), Kretingoje (Vytauto g. 19), Plungėje (Minijos g. 4), Skuode (J. Basanavičiaus g. 3), Palangoje (Ganyklų g. 30). Informacija teikiama tel. 8 700 60000.

Migracijos skyrius Klaipėdoje dirbs ir kovo 3 dieną, nuo 10 iki 14 val. Čia bus galima pasiimti Klaipėdoje užsakytus ir jau pagamintus  dokumentus, o rinkimuose dėl negaliojančio ar prarasto asmens dokumento dalyvauti negalintiems asmenims bus išduodamas laikinas pažymėjimas, kuris galios rinkimų dieną kaip dokumentas, patvirtinantis asmens tapatybę ir pilietybę.


2019-02-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt