P0

Sportas, Svarbu

Startui besiruošiantis “Atlantas” dar kuopia šiukšles

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-02-22


“Labai tikiuosi, kad komanda tikrai bus konkurencinga ir nebus tas skriaudžiamas klubas, pas kurį visi važiuodami galvos, jog bus trys taškai. Didelius tikslus kelti kol kas yra sudėtinga. Minimalūs tikslai yra išlikti A lygoje, skolų naštą susimažinti arba visiškai likviduoti. Bet koks kareivis nenori būti generolu? Žinant pavardes, kurios gali atstovauti klubui, galimą papildymą, aš tikiuosi, kad esant sėkmei gal ir pavyktų iškovoti pakankamai aukštą vietą”, – taip penktadienį surengtos spaudos konferencijos metu sakė naujasis Klaipėdos “Atlanto” savininkas advokatas Vidas Adomaitis.

“Dalininkų pasikeitimas stringa dėl techninių priežasčių, bandoma iškuopti tam tikras šiukšles, kurios vis dar yra klube ir artimiausiu metu jau matysis tiek dalininkų pokyčiai, tiek ir naujas vadovas, dėl kurio dar bus sprendžiama. Šiai diena Vacys Lekevičius dar yra de jure vadovas”, – apie tai, kodėl Registrų centro dokumentuose dar nesimato pokyčių sakė naujasis klubo savininkas. Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak jo, preliminariai klubo biudžetas bus 350-400 tūkst. eurų, “bet nuo miesto požiūrio ir kelių žaidėjų apsisprendimų – ar jie sudarys sutartis su naujais klubais ar ne”, biudžetas esą gali dar ir papilnėti.

V. Adomaitis teigė, kad audito išvadą dėl tikslios klubą valančios viešosios įstaigos padėties turėjo gauti prieš kelias dienas, bet tai užsitęsė, “nes darbo ten tikrai yra daug”.

“Objektyvūs skaičiai bus artimiausiu metu. Šiai dienai vyksta derybos su kreditoriais, skolų restruktūrizavimas, monitoringas. Vyksta ir pokalbiai su potencialiais rėmėjais. Yra daug nematomo sunkaus, juodo darbo. Su dalimi žaidėjų, su kuriais jau pavyko susitarti, jau vyksta daliniai atsiskaitymai”, – teigė V. Adomaitis.

Jis teigė, kad penktadienį ketina susitikti ir su “Sodros” Klaipėdos skyriaus atstovais bei aptarti skolų gražinimo reikalus. “Sodros” Klaipėdos skyriaus vadovas Valdemras Anužis “Atvirai Klaipėdai” patvirtino apie tokį susitikimą. Pasak jo, “Sodra” tikrai darys viską, ką leidžia teisės aktai, kad padėtų klubui ir neskubės imtis tokių drastiškų veiksmų kaip bankroto inicijavimas. Šiai institucijai VšĮ “Atlanto” futbolo klubas skolos pradėjo kauptis nuo pernai kovo ir vienu metu buvo pasiekusios daugiau nei 7400 eurų. Pernai metų pabaigoje jos siekė apie 2500 Eur.

V. Adomaitis paaiškino ir kodėl iki šiol Registrų centre nėra duomenų apie įstaigos dalininkų ir vadovo pasikeitimą.

“Dalininkų pasikeitimas stringa dėl techninių priežasčių, bandoma iškuopti tam tikras šiukšles, kurios vis dar yra klube ir artimiausiu metu jau matysis tiek dalininkų pokyčiai, tiek ir naujas vadovas, dėl kurio dar bus sprendžiama. Šiai diena Vacys Lekevičius dar yra de jure vadovas”, – sakė naujasis klubo savininkas.

INFORMACIJA

Klaipėdos „Atlanto“ komandą treniruos 42 metų latvis Viktoras Dobrecovas. Buvęs Latvijos rinktinės puolėjas anksčiau vadovavo „Liepaja“ ekipai. Trenerio asistentas – Donatas Navikas. 

Trečiadienį surengtoje treniruotėje jau treniravosi apie 20 potencialių klubo žaidėjų, tarp kurių buvo Andrius Bartkus, Tadas Labukas, Gediminas Kruša, Lukas Paukštė, iš Marijampolės „Sūduvos“ atvykęs 32 metų krašto gynėjas Marius Činikas, yra pasiektas žodinis susitarimas su Darvydu Šernu, Vytautu Lukša. 

„Atlantas“ sezoną pradės jau kovo 2 dieną Klaipėdoje, kai susitiks su „Kauno Žalgiriu“.


  2019-02-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt